PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ustawieniem menu w szablonie.



poltach
20-09-2011, 21:05
Cześć, mam problem z ustawieniem menu. Mam szablon global-logistics-template (http://www.themza.com/joomla/global-logistics-template.html), wgrałem go sobie na stronę www.expertszkolenia.pl, natomiast nie mam pojęcia jak ustawić aby było górne menu (to z żółtym tłem). Standardowo wyświetla się jako główne menu joomli ale w tej instalacji zostało usunięte i nie wiem jakie powinny być ustawienia żeby to wskoczyło ;(. Może ktoś ma jakiś pomysł lub wiedzę. Nie wiem co jeszcze mogę napisać żeby rozjaśnić temat. W extremalnej sytuacji mogę udostępnić login i hasło do panelu.

Robster
20-09-2011, 21:39
Poczytaj o pozycjach modułów w szablonie.

poltach
20-09-2011, 21:44
No właśnie w opisie szablonu nic takiego nie ma .., pretetestowałem wszystkie możliwe kombinacje i ... nic

nikszal
21-09-2011, 00:33
No właśnie w opisie szablonu nic takiego nie ma .., pretetestowałem wszystkie możliwe kombinacje i ... nic
Chyba jednak nie wszystkie kombinacje przetestowałeś. Na stronie frontowej (startowej) po adresie dopisz sobie w przeglądarce /?tp=1 i zobaczysz wszystkie pozycję modułów w szablonie. Wówczas łatwo jest jest umieścić moduł w odpowiedniej pozycji.

poltach
21-09-2011, 01:22
Jednak wszystkie, ale mniejsza o większość, pewnie myślisz o top, ale to nie było to (pojawiało się niżej ), rozwiązałem problem łopatologicznie czyli nowa instalacja, przykładowe dane i bez zbędnego grzebania. Ustawienie menu górnego w oryginale to position : left, a taką opcję też sprawdzałem, problem leżał głębiej ale szczerze nie chce mi się w to wnikać. Tak czy inaczej dzięki za próbę pomocy.

Robster
21-09-2011, 07:41
Tia, to głębiej to była pewnie publikacja, w wybranych pozycjach menu.

poltach
21-09-2011, 09:01
Tzn.? Chętnie to sprawdzę na przyszłość ?