PDA

Zobacz pełną wersję : muzyczka w joomla



sebek
23-11-2006, 22:38
Witam mam zrobioną stronę w Joomla, mam pytanie, jaki moduł czy komponent jest mi potrzebny żeby w czasie otwierania i przeglądania strony w tle grała wcześniej wgrana muzyczka

stone
23-11-2006, 23:25
Są odtwarzacze mp3, mozesz poszukac na extensions.joomla.org , nie ma niestety z nimi dużego doświadczenia i konretnego Ci nie jestem w stanie polecić

szuman
24-11-2006, 06:13
a ja ci mogę odradzić muzyczkę. Muzyczka w tle niezmiernie wkurza, zniechęca i przepędza internautów. Jeśli ktoś ma ochotę posłuchac muzyczki, to sobie włącza Winampa (czy co tam używa). Wyobraż sobie, że ktos akurat słucha swojego ulubionego i ubóstwianego kawałka i właśnie wchodzi na twoją stronę z muzyczką, która zakłóca brzmienie uwielbianej przez niego muzyczki: jeśli wystraczy takiej osobie nerwów, to tylko zamknie twoją stronę - jeśli się nie opanuje, to może chciec to odreagować.
Jeśli muzyczka, to koniecznie player, który domyślnie nie oddtwarza. jeśli ktos będzie chciał posłuchac muzyczki to ją włączy sobie sam, ale sam nigdy, przenigdy nie wciskaj internaucie swojej muzyki!! To największa amatorka i największt błąd, jaki popełnia się bajerując swoją stronę

Rybik
24-11-2006, 07:27
popieram przedmowce :)

wyobraz sobie ze po nocnej balandze masz "nieco" odkrecone glosniki ... wlaczajac winampa nad ranem przejdzie ci przez mysl sprawdzic glosnosc ale klikajac w linki juz nie bardzo, podobna pulapka czeka gdy zjakichs przyczyn masz sciszony odtwarzacz a glosnosc sytemowa na max, ewentualnie usera ktory wlasnie odbiera telefon ... kazda z ofiar jeseli nie znajdzie przycisku stop/pauza w kilka sekund, bez wahania zamknie strone