PDA

Zobacz pełną wersję : JoGadgets : ZGODNOŚĆ z XHTML W3C



janekjk
24-11-2006, 05:32
Dodatek JoGadgets jest bardzo atrakcyjny. Ale niestety nie jest zgodny z aktualną specyfikacją XHTML W3C :mad:
Błędy generuje znacznik <idv>, którego w tej specyfikacji juz nie ma. Tzreba go zastąpić legalnym znacznikiem <span>. Wiąże się to z koniecznoscią uzupełnienienia róznicy miedzy <div> a <span> aktualnych w starej specyfikacji HTML. Mam tu na mysli generowanie nowej linii.

Może ktos znajdzie troche czasu, aby zmodyfikować kilka skryptów dodatku i pozamieniać <div> na <span> uzupełniajac znacznikami <p /> tam, gdzie będzie to konieczne.
Ja niestety w nadmiarze zajec nie moge tego zrobić.
A szkoda tego gadżetu.

emQ
10-07-2007, 17:49
Czy to o czym piszesz powoduje, że w IE jogadget's nie działają?
Jeśli tak - to może znajdziesz czas na dokładniejszy opis "czarnej roboty" Wprawdzie nie znam się na php, ale już sporo różności pozmieniałem i działają (cud jakiś czy coś???).
Może i na to znajdę czas... Też chciałem używać J-g , ale nie ma to sensu jeśli nie pojawia się np mp3 w IE.

josh
10-07-2007, 18:27
@janekjk ciekawe rzeczy piszesz czyli co nie mozna juz uzywac div i co wracamy do starych dobrych tabelek? :D
no i nie ty jeden masz nadmiar zajec, a sprawa wyglad tak ze ty czegos potrzebujesz i szukasz kogos kto za ciebie to zrobi? oj nieladnie