PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze strona główną dla special usera



appaloosa
23-09-2011, 09:40
Mam problem z dostępem do strony głównej witryny po zalogowaniu jako superuser, do tej pory wszystko działało bez zarzutu, od jakiegoś czasu po zalogowaniu się od frontu jako superuser mam białą stronę pod FF, pod operą wyskakuje że nie można znaleźć strony. Inne podstrony oprócz głównej działają prawidłowo.

Ktoś może mi powiedzieć co się mogło stać? Żaden plugin czy moduł dla superusera nie jest włączony, sprawdzałem to ze 100 x :blink:

Adres strony: www.e-bogatynia.pl

nikszal
23-09-2011, 11:15
W module logowania masz ustawione jakieś przekierowanie po zalogowaniu?

appaloosa
23-09-2011, 11:52
Nie ma, poza tym na innych podstronach po zalogowaniu mam wszystko ok, jak kliknę na główna też mam białą. Problem wystęuje pod wszystkimi przeglądarkami. :blink:

nikszal
23-09-2011, 11:55
No to ustaw przekierowanie na stronę startową. Niczego się nie dowiesz, póki nie spróbujesz.

appaloosa
23-09-2011, 11:59
próbowałem i biała strona

nikszal
23-09-2011, 12:01
Instalowałeś coś ostatnio? Nic nie dzieje się bez przyczyny.

ps

Utwórz mi konto superadministartora i prześlij dane na PW.
Później je usuniesz.

appaloosa
23-09-2011, 12:23
poszło PM

nikszal
23-09-2011, 12:56
Czytasz PW?

Wśród zarejestrowanych użytkowników jest wiele loginów ze znakami specjalnymi w nazwie. Nie wiem czy to nie ma wpływu na "rozwalanie" tabel w bazie.
Na obecną chwilę wejdź do phpMyAdmin, zaznacz wszystkie tabele i wykonaj funkcję - napraw tabele. W niczym to nie zaszkodzi, a może pomóc.
Jest ogólny problem z ciasteczkami, bo po zalogowaniu się od strony frontowej rzeczywiście jest biała strona i nie można już z tego wyjść. Usunięcie ciasteczek przywraca stronę i jednocześnie wylogowuje.