PDA

Zobacz pełną wersję : statystyki Visitors Counter



morelo
23-09-2011, 20:03
mam dwa pytania o ten moduł
Visitors Counter

w którym pliki bedzie ten napis Visitors Counter co jest odsyłacz do domowej strony
i drugie w których plikach znajde
Today
Yesterday
This week
Last week
This month
Last month
All days
chce se spolszczyc tylko nie od strony zaplecza tylko od razy by instalował sie pl
dziekuje za odp

TLo
23-09-2011, 20:19
Mówisz o Vinaora Visitors Counter? No to po kolei:
1. Oczywiście wiem, w którym pliku znajduję się dręczący Cię odsyłacz. Ale wiedza kosztuje i trzeba zapłacić. Nie mnie - oczywiście - tylko autorowi modułu.
2. Nie kombinuj, tylko wejdź we właściwości modułu i dokonaj translacji w polach do tego przewidzianych. Szybciej będzie i pewniej...

morelo
24-09-2011, 08:09
słuchaj nie chce tam nic wywalac wiem ze widza kosztuje chce po prostu spolszczyc to od razu by po instalacji było pl a o do odsyłacza do auora to chciałem cały spodek wywalic by nie bylo info o ip przegladarce itp jaki jeszcze jest dobry system statystyk?

morelo
10-10-2011, 17:35
to co poradzi ktos gdzie sie znajduje to
Today
Yesterday
This week
Last week
This month
Last month
All days

nikszal
10-10-2011, 18:23
to co poradzi ktos gdzie sie znajduje to
Today
Yesterday
This week
Last week
This month
Last month
All days


Strzelam - w konfiguracji modułu ???????
... do którego zapewne nie raczyłeś zajrzeć !!!!!!!!!
bo inaczej nie smarowałbyś tu po raz kolejny tak g......o pytania.

morelo
10-10-2011, 18:27
tam sie da ale ja chce to spolszczyc od razu by po instalacji było juz pl a tak to wszedzie musze uzupełniac

nikszal
10-10-2011, 18:33
ja chce to spolszczyc od razu by po instalacji było juz pl a tak to wszedzie musze uzupełniac

No to poszukaj sobie tego miejsca, bo jakoś mam awersję do "zawodowych" instalatorów CMS Joomla, którzy biorą kasę za postawienie strony na darmowym systemie i z wykorzystaniem darmowych rozszerzeń jako wybitnie polski system i mają kłopot z tak prostym problemem.

morelo
10-10-2011, 18:38
a no widzisz szukałem i gdybym znalazł to bym tu nie pisał ja nie stawiam stron za kase

nikszal
10-10-2011, 18:42
No to z poprawieniem tych fraz na swoich stronach też nie masz problemu, bo już wiesz, gdzie masz to zrobić.

morelo
10-10-2011, 18:48
wczesniej tez nie miałem tylko na 300 stronach komu se chce recznie poprawiac chcesz mi pomóc czy pisac tylko w koło?

nikszal
10-10-2011, 18:55
tylko na 300 stronach komu se chce recznie poprawiac
Zainstalowałeś 300 stron na CMS Joomla z wykorzystaniem modułu statystyk i robisz to charytatywnie?
Jesteś lepszy od J. Owsiaka :D

danieladrianka
10-10-2011, 18:55
po co tłumaczyć coś co juz jest po polsku?
link (http://knowcomp.pl/download/joomla/moduly/Vinaora-Visitors-Counter/Vinaora-Visitors-Counter-2.0---PL/)

morelo
10-10-2011, 19:00
Tak strony zrobiłem za darmo za pewna przysługe danieladrianka to nie jest pl trzeba recznie wpisac dzis wczoraj itp ktos mi poradzi gdzie tego szukac bardzo prosze

danieladrianka
10-10-2011, 19:03
plik
mod_vvisit_counter.xml

wystarczylo popatrzeć po plikach z paczki ;)

nikszal
10-10-2011, 19:13
wystarczylo popatrzeć po plikach z paczki ;)

... gdyby @morelo miał taką chęć to by dojrzał ten plik. Ale 'zawodowiec' musi mieć wszystko podane na tacy, bo przy instalacji 300 stron w ciągu 8 miesięcy ma taki zasów z wożeniem materiału, że nawet nie ma czasu taczki załadować.

morelo
10-10-2011, 19:24
ja tam nidzie takich napisów nie widze
Today
Yesterday
This week
Last week
This month
Last month
All days

danieladrianka
10-10-2011, 19:32
no to do okulisty idż :

<param name="today" type="text" size="35" default="Today" label="SHOW TODAY" description="PARAM_ZERO" />
<param name="yesterday" type="text" size="35" default="Yesterday" label="SHOW YESTERDAY" description="PARAM_ZERO" />
<param name="week" type="text" size="35" default="This week" label="SHOW THIS WEEK" description="PARAM_ZERO" />
<param name="lweek" type="text" size="35" default="Last week" label="SHOW LAST WEEK" description="PARAM_ZERO" />
<param name="month" type="text" size="35" default="This month" label="SHOW THIS MONTH" description="PARAM_ZERO" />
<param name="lmonth" type="text" size="35" default="Last month" label="SHOW LAST MONTH" description="PARAM_ZERO" />
<param name="all" type="text" size="35" default="All days" label="SHOW ALL DAYS" description="PARAM_ZERO"

morelo
11-10-2011, 09:08
no chyba musze dzieki danieladrianka

---------- Post dodany 11-10-2011 o 07:08 ---------- Poprzedni post był 10-10-2011 o 17:36 ----------

a jednak po zmianie nadal eng to nie te pliki plik poprawny to mod_vvisit_counter (PHP) od 41 wiersza pozdrawiam i dziekuje