PDA

Zobacz pełną wersję : Wczytanie zewnętrznej strony w ramce



washingtonplx
24-09-2011, 16:26
Poszukuję komponentu, który będzie umożliwiał po kliknięciu w link przejście do innej zewnętrznej strony umieszczonej w ramce, tak aby na górze widniała np nazwa mojej strony. Ogólnie chodzi o coś podobnego do tego co jest na wykop.pl
Szukałem już na ten temat, ale nic zadowalającego nie znalazłem.

seba.adm
24-09-2011, 16:31
Witam.

A po co dodatkowy komponent skoro masz takie rozwiązanie w standardzie Joomla!: >> Wpinacz<< (http://wiki.joomla.pl/index.php/Pozycja_menu_-_Wpinacz)

washingtonplx
24-09-2011, 17:27
Podałem zbyt mało info, chodzi mi o to aby po kliknięciu w link w artykule. Wiem, ze mogę to zrobić w menu za pomocą wpinacza i ewentualnie ten wygenerowany link dodać do artykułu a pozycje w menu po prostu ukryć. Jednak poszukuję łatwiejszego i szybszego sposobu, bo przy większej ilości linków będę miał masę niepotrzebnych utworzonych pozycji w menu.

PeFik
24-09-2011, 19:03
hmm, pytam o sens, czemu czerpać aż tyle z cudzych stron.
A co jeśli zrobią zakaz hotlinkowania, czy jest to w zgodnie z ich regulaminem, sprawdzałeś ?

washingtonplx
24-09-2011, 23:01
Jak już pisałem chcę coś na podobieństwo wykop.pl. Umieszczam w artykule krótki opis np. jakiegoś znaleziska w internecie, a pod tym jest link do tego, tyle ze na górze po otwarciu zewnętrznego linku chciałbym małą "belkę" z nazwą mojej strony/możliwością powrotu na moją stronę. Oczywiście, że jeśli autor strony nie będzie sobie życzyć takich technik to nie będę tego stosował, jednak wedle obowiązującego prawa jest to legalne.