PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja galerii "pokaż wiecej zdjęc"



kraver
25-09-2011, 13:56
Witam.

Virtuemart daje możliwość wstawienia większej ilości zdjęć. Link do tej opcji jest wyświetlany pod hasłem "zobacz więcej zdjęć produktu". Po kliknięciu w ten oto odnośnik w nowym oknie ukazuje nam się bardzo prosta graficzne galeria.

I teraz pytanie. Gdzie znajduje się plik w którym jest zapisane wyświetlanie zdjęć. Po przeszukaniu większości plików w katalogu themes/mój_szablon nie znalazłem nic sensownego poza plikiem: moreImages.tpl.php

Niestety plik ten w moim przypadku jest pusty. I tak właściwie ten plik musi być w jakiejś lokalizacji. Będę wdzięczny jeśli ktoś z forumowiczów orientuje się w tym i zechciałby się tym sekretem podzielić. CO do edycji poradzę sobie, tylko potrzebuje tego pliku, bo styl wyświetlania galerii w VM pozostawia wiele do życzenia.

Za wszelką pomoc dziękuję :)

PS: W szukaj niestety nie znalazłem podanej odpowiedzi.

kraver
26-11-2011, 01:06
Podbijam temat :) Jeśli ktoś by coś wiedział, będę bardzo wdzięczny za uzyskaną odpowiedź.
Do tej pory nie udało mi się rozwiązać problemu.

Jdwind
26-11-2011, 01:46
A nie lepiej użyć flypage_images? Wtedy masz wyświetlane jedno większe zdjęcie i pod nim miniaturki (to w zasadzie możesz zmieniać albo w CSS albo za pomocą kodu php).

kraver
26-11-2011, 02:04
Nie za bardzo Cie rozumiem. flypage_images także wyświetla ikonkę "Zobacz więcej zdjęć produktu". I po kliknięci nań wyświetla się stara obskurna galeria o której piszę w pierwszym poście :)

Jdwind
26-11-2011, 12:06
U mnie wyświetla się jedno większe zdjęcie (ustawienia w CSS) i pod nim kilka miniaturek mniejszej wielkości (również ustawione w CSS). Po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia otwierają się w Lightboksie. Pojęcie "obskurne" jest pojęciem względnym - zawsze możesz ustawić własne style wyświetlania.

kraver
27-11-2011, 23:17
Dzięki śliczne... Może rozwiązanie naokoło ale skuteczne :)
Jeszcze raz dziękuje Jdwind :)