PDA

Zobacz pełną wersję : Wyswietlanie dziwnego kodu w przy avatarze, zmiana formatu godziny w aktywnośći



djtomas
25-09-2011, 23:44
Witam mam problem , niedawno zainstalowałem jakiś dodatek lub component a potem odinstalowałem.
- Pozostały krzaki w chmurce przy avatarze i nie wiem jak to usunąć nr 1 na zdjeciu.
- Nr 2 na zdjęciu nie wiem gdzie mogę zmienić format godziny z 12h na 24h w wyświetlaniu aktywność użytkowników, szukałem w mod_activitystream ale bezskutecznie.
Pomoże ktoś mnie oświecić chociaż trochę.

palyga007
26-09-2011, 00:15
Witam mam problem , niedawno zainstalowałem jakiś dodatek lub component a potem odinstalowałem
Nawet nazwy nie pamiętasz? Brawo!

z obrazka to tylko cyganka.
Chociaż osobiście wygląda mi to na coś działającego w stylu sourcerer'a.

PeFik
26-09-2011, 09:47
Cyganka mówi : Ogólnie to jest JomSocial, ale nie podałeś jakiej wersji używasz, więc cyganka idzie wróżyć innym.

djtomas
26-09-2011, 15:45
Więc tam wersja mojego JomSocial 1.8.11 a co do wypowiedzi palyga007, faktycznie coś mi się przypomina że chyba instalowałem coś takiego.
Tylko teraz co zrobić kiedy odinstalowałem wszystko co związane z tym sourcerer'em i nadal nic się nie zmieniało..!!
A ktoś ma jakiś pomysł gdzie mogę zmienić tą nieszczęsną godzinę na format 24h.?

PeFik
26-09-2011, 20:23
Dymki podpowiedzi - to chyba były od początku takie zjechane, czyż nie ? Dopiero od kolejnych wersji to skutecznie naprawili.

Z tego co patrzę w konfiguracji, to jedynie wydarzeniom można było zmienić format czasu z 12 do 24h /zakładka Wydarzenia w Konfiguracji/
A w zakładce "Układ" z kolei jest pole "Format daty w profilu" - dostępne ustawienia są tutaj: http://dev.mysql.com/doc/refman/5.1/en/date-and-time-functions.html#function_date-format

i to tyle, chyba ostatnio się coś zmieniło, ale Ty i tak masz starą wersje.

djtomas
26-09-2011, 23:39
PeFik sprawa przedstawia się następująco, otóż "Dymki podpowiedzi" nie były takie tego jestem pewien.!!
Rozsypało się dopiero po instalacji prawdopodobnie sourcerer'a.!! W polu Format daty w profilu juz wczesniej sprawdzałem i zmieniałem to i mam wpisane "%d/%m/%Y" co nie jest chyba trudno zauważyć ze nie pokrywa się z tym formatem godziny w Aktywności ze zdjęcia o które mi chodzi bo to co mam wpisane to chyba dzien, miesiąc i rok.!!
Ten sam styl tej godziny pojawia się się w dwóch miejscach Aktywności w Profilu użytkownika i module Aktywności.!!
Więc jak na razie postępu nie ma żadnego, tylko wiem ze chodziło chyba o sourcerer'a i dalej nie wiem co mam zrobić :(

PeFik
27-09-2011, 09:30
Jeśli obwiniasz sourcerer - zainstaluj go ponownie. + zrób Repar w phpmyadminie

djtomas
27-09-2011, 17:01
Zainstalowałem, zrobiłem naprawę tabel, było to samo, odinstalowałem i nadal to samo, czy ktoś może coś na to zaradzić .???

kurtz
27-09-2011, 17:22
jako, że masz tam aż dwie osoby zarejestrowane, a całość istnieje raptem tydzień, proponuję reinstalacje systemu.

PeFik
27-09-2011, 19:01
a na drugi raz ... przycisk Backup przed instalacją komponentów, czy dodatków .... a zapomniałem, Akeeba ma to już w standardzie

djtomas
28-09-2011, 16:42
Nic dzięki za dobre chęci, ale chyba postawie nową stronę.

djtomas
22-11-2011, 16:54
Witam, powracam do tematu ponieważ nadal nie jest nie rozwiązany hehe, znaczy połowicznie jest a połowicznie nie.!
Chodzi o JomSocial Version: 2.2.2
Nadal nie wiem gdzie zmienić format godziny na 24h, teraz wiem ze nie chodzi to o czas w profilu, czy wydarzeniach bo to wszystko sobie można ustawić w panelu administracyjnym, lecz chodzi o Aktywność wbudowaną w stronę główną i wygląda na to ze to samo jest moduł Activity Stream.
Jakoś nie mogę znalezć tego, ktoś wie jak to zmienić..?

djtomas
08-12-2011, 00:01
Czy ktoś może Mi z tym pomóc, doszłem do wniosku ze to albo wina serwera lub bazy danych..
Kiedy zainstalowałem JomSocial na innym serwerze było wszystko dobrze i poprawnie.
Teraz tylko problem gdzie jest wina czy po stronie serwera czy bazy danych.??