PDA

Zobacz pełną wersję : Znikające menu!! Pomocy!!!



2pacjg
26-09-2011, 10:17
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Z góry zaznaczę, że przekopałem google i bardzo duzo "for" na ten temat i nie mogę znaleźć rozwiazania. A wiec do rzeczy:

na stronie http://sekretyurody.jgora.pl/ jak najedziemy na menu "Zabiegi" powinno się ono rozwinąć. Rozwija sie owszem ale na ulamek sekundy i znika. Działało to bez problemowo do pewnego czasu, aż tu nagle bach i nie działa. Najgorsze jest to, że nie zdążyłem wychwycic dokladnie momentu w którym przestało działac bo bym ewentualnie cofnął kilka operacji i może by pomogło.

Teraz niestety sie glowie i pije juz 4 wiaderko kawy przy tym. Pomożcie!! Co moze byc?? Domyslam sie ze problem jest z javą. Ale co dokladnie to juz odpadam.

Z gory dziekuje za pomoc.

Za rozwiazanie konkursu stawiam piwko :spoko:

PeFik
26-09-2011, 12:58
Dwa pytania
1) wyłącz na chwile ten slideshow i sprawdź menu wtedy
2) z jakiego modułu menu bądź frameworka szablonu korzystasz

Zamiast pić kawę wypij wodę, bo sobie wypukasz magnez i będziesz dętka

2pacjg
26-09-2011, 13:43
ad 1. Z poziomu PA nie można wyłączyć slideshow. Ewentualnie posoztaje go wyłączyć w kodzie ale czy to ma jakies znaczenie? Jak wcześniej działało wszystko bez problemu razem z tym slideshow.
ad 2. Szblon: Arlqueens

A kawka musi być bo bez kawy świat nie byłby taki kolorowy... :)

Robster
26-09-2011, 14:08
Wyłącz wszystkie moduły i zobacz co wtedy :) Drogą eliminacji znajdź winowajcę, a jeśli to nie moduły, to... **** raczej :/ Chyba, że coś do kodu wklejałeś w międzyczasie.

2pacjg
26-09-2011, 14:52
wiec..... temat można zamknąć.

Templatka wykorzystywala biblioteki jQuery a przy okazji w dodatkach joomli byl wlaczony dodatek mootools. Te biblioteki chyba nie moga razem działac i wylaczenie mootools zalatwilo sprawe.

Dzieki wielkie za zainteresowanie i chec pomocy ale piwko postawie sobie sam :P moze nastepnym razem..... :)

Pozdrawiam serdecznie