PDA

Zobacz pełną wersję : Joomleague problemy z modułami



jooni22
26-09-2011, 20:06
1. Witam, mam problem z przypasowaniem zawodników do drużyny, a raczej problem ze statystykami. Stworzyłem 2 zawodników poprzez komponent, wpisałem numer drużyny itd. W statystykach danej drużyny jest napisane że jest 2 zawodników ale tak naprawdę ich nie widać.
http://bkskaloryfer.hmhost.pl/index.php?option=com_joomleague&view=teaminfo&p=1%3Aligowe&tid=1%3Abks-kaloryfer
klikając na numer ilości zawodników Skład drużyny jest zupełnie pusty. Wie ktoś jak to naprawić ?.
2. Drugi problem mam ze statystykami. Włączyłem moduł mod_joomleague_statranking stworzyłem w komponencie statystykę 1 lecz w opcji tego modułu rozwijając "statistic" nie mam żadnego wyboru. I na stronie głównej wyświetla mi się błąd typu:

Undefined stat
Fatal error: Call to a member function getTeamsRanking() on a non-object in /home2/******/public_html/modules/mod_joomleague_teamstats_ranking/helper.php on line 52

@@edit
Poradziłem sobie z 1 punktem, ale 2 nadal aktualny

---------- Post dodany o 16:25 ---------- Poprzedni post był o 13:22 ----------

Nie mogę użyć edycji a więc piszę niżej. Już wszystko działa lecz jeszcze problem ze statystykami. Chciałbym aby na stronie głównej były widoczne statystyki strzelców. Wiem że jest za to odpowiedzialny moduł mod_joomleague_statranking lecz nie wiem jak powiązać go z eventem, w którym są statystyki strzelonych goli na daną osobę.

---------- Post dodany o 17:06 ---------- Poprzedni post był o 16:25 ----------

Już sobie poradziłem, tak więc temat do zamknięcia.