PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zamieszczaniem kodu do plików Flash swf w artykule



sylwekb
27-09-2011, 15:16
Witam, mam taki problem otóż w Joomla 1,6 i 1,7 występuje problem z zamieszczaniem kodu do artykułu plików Flash swf, zarówno przy włączonym edytorze np JCE jak i wyłączonym całkowicie w konfiguracji i tylko w trybie tekstowym. W sumie radzę sobie zamieszczając go w kodzie trochę okrężną drogą tzn przez phpmyadmina ale na dłuższą metę jest to uciążliwe bo po ponownym wejściu do artykułu ten kod jest wycinany. Czy można ten problem jakoś rozwiązać bo w sumie w Joomla 1,5 nie mam problemu i ten kod nie był wycinany?

PeFik
27-09-2011, 15:48
do JCE jest odpowiedni płatny dodatek (łącznie z innymi), który na max-a ci życie ułatwi, mam nadzieje, że uzbierałeś kilka euro.

+ należy odpowiednio skonfigurować JCE, jeśli szkoda ci skarbonki rozbijać.

sylwekb
27-09-2011, 16:20
Wiem o tym dodatku ale sądziłem, że da się to jakoś obejść tak jak w starszej wersji Joomla 1,5 itp ale wogóle bez żadnego edytora Joomla też wycina ten kod <object>...</object>.

PeFik
27-09-2011, 17:57
a kolega sprawdził filtrowanie w dodatkach ?

Gall Anonim
27-09-2011, 21:17
Flash w 1.6.x /1.7.x = należy wyłączyć filtrowanie = czarna lista dla każdego użytkownika włącznie z Super Userem- w konfiguracji należy wyłączyć dla SU- jest domyślnie włączone i kod wkleić rzy wyłączonym edytorze