PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z modułem mod_search



misiaaaq
27-09-2011, 16:35
Hej,

Mam problem z modułem mod_search i szczerze powiem się zaciąłem a nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania.

Otóż używam modułu s5_live search
wszystko ładnie działa - wyszukiwanie LIVE chodzi jak powinno

4422

natomiast w momencie w którym wpiszę szukaną frazę w okno wyszukiwania i wcisnę enter powinna się otworzyć strona z wynikami a miast tego nic się nie wyświetla - tylko puste pole z backgroundem i menu, żadnej treści wewnątrz strony.
Co najlepsze moduł wyszukiwania na górze też znika:

4423

Jestem początkującym użytkownikiem Joomla dlatego też prosiłbym o jakieś z lekka "łopatologiczne" wyjaśnienie jeżeli macie jakiś pomysł.

dzięki z góry :)

pozdrawiam
Michał

PeFik
27-09-2011, 18:00
To jest moduł komercyjny pochodzący ze stajni Shape5, co za tym idzie :
a) powinieneś mieć support wliczony w cenę członkostwa
b) ilość osób tutaj na forum ,które znają to rozwiązanie jest mocno ograniczona

misiaaaq
27-09-2011, 21:12
hmmmmm, czyli rozumiem lepiej będzie zrezygnować z LIVE Search i zainstalować zwykły mod_search ?

tomaszek83
28-09-2011, 08:27
Czy zrezygnować? Skoro kupiłeś go i wydałeś jakieś tam pieniążki to głupio tak rezygnować. Przecież jak wspomniał @PeFik jest support u producenta.

Natomiast jeśli nie kupiłeś go legalnie, to najlepiej wyrzuć. I nie mówię tu o tym że kradzież jest nie etyczna i jest przestępstwem, ale o tym że moduł pochodzący z niewiadomego źródła może być zainfekowany, może mieć luki w bezpieczeństwie.

Jeśli chcesz uzyskać podobny efekt wyszukiwania to o ile się nie mylę to Rok Ajax Search ma coś takiego. I jest chyba darmowy.