PDA

Zobacz pełną wersję : Jak w menu witryny w jenej z pozycji menu zrobic zakladke kontakt z wyslaniem maila



guzer
27-09-2011, 21:54
Witam

Co muszę zrobić by byłą możliwosc stworzenia zakładaki kontakt w menu witryny w jednej z pozycji menu. Mozliwosc wyslania maila np z wyborem problemu, nr gg, skype

dzieki za info !

Pozdrawiam

seba.adm
27-09-2011, 22:05
Witam.

Skorzystaj z komponentu, np. aiContactSafe (http://wiki.joomla.pl/index.php/Formularz_kontaktowy_aiContactSafe), gdzie masz możliwość stworzenia rozbudowanego formularza kontaktowego.

guzer
27-09-2011, 22:31
Witam.

Skorzystaj z komponentu, np. aiContactSafe (http://wiki.joomla.pl/index.php/Formularz_kontaktowy_aiContactSafe), gdzie masz możliwość stworzenia rozbudowanego formularza kontaktowego.

Własnie zainstalowalem, mógłbys mi powiedziec do dalej ? Jak to ustawic jak zrobic by bylo to z jednym menu witryny, które wcześniej nazwałem kontakt

Dzieki jeszcze raz

Pozdro

zwiastun
27-09-2011, 22:34
Kolego @guzer, a ten poradnik to sobie chociaż przejrzałeś, czy uważasz, ze teraz należy specjalnie dla Ciebie zrobić wypis na forum?

guzer
27-09-2011, 22:38
Kolego @guzer, a ten poradnik to sobie chociaż przejrzałeś, czy uważasz, ze teraz należy specjalnie dla Ciebie zrobić wypis na forum?

Tak kolego przeczytalem , i ciagle go doczytuje. Forum jest od tego by pytac, dyskutowac, omawiać jakies tematy, i ja własnie to robie

dzieki !

seba.adm
27-09-2011, 22:38
@guzer. Specjalnie podałem link do przewodnika, żebyś trochę poczytał o możliwościach tego rozszerzenia jako formularza. W telegraficznym skrócie: stwórz profil dla kontaktu, dalej pola które będą potrzebne, odpowiednia konfiguracja, a na koniec utwórz pozycję w menu: aiContactSafe -> Contact form; gdzie w ustawieniach wybierasz profil, który wcześniej stworzyłeś.

guzer
27-09-2011, 22:45
@guzer. Specjalnie podałem link do przewodnika, żebyś trochę poczytał o możliwościach tego rozszerzenia jako formularza. W telegraficznym skrócie: stwórz profil dla kontaktu, dalej pola które będą potrzebne, odpowiednia konfiguracja, a na koniec utwórz pozycję w menu: aiContactSafe -> Contact form; gdzie w ustawieniach wybierasz profil, który wcześniej stworzyłeś.

Dziekuje ci wielce za szybka odp, działa

Pozdrawiam !

zwiastun
28-09-2011, 02:00
Tak kolego przeczytalem , i ciagle go doczytuje. Forum jest od tego by pytac, dyskutowac, omawiać jakies tematy, i ja własnie to robie

dzieki !

1. Nie wydaje Ci się, że to niestosowne pouczać gospodarza forum, do czego ono służy?
2. Twoje pytanie, niestety, ani dyskusją, ani omówieniem nie było...