PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent/Moduł zawierający dane klienta + opinie + mapę google



silver1981
27-09-2011, 22:12
Witam serdecznie.

Chciałem zapytać czy istnieje jakiś moduł który zawiera rzeczy jak w tytule. Mianowicie chciałbym aby po kliknięciu np w jedną z pozycji menu otworzyła się strona a na niej opis klienta tzn.: Adres, telefon, nazwa itd., potem możliwość opini wystawianej przez internautów na temat tego klienta i mapa google pokazująca gdzie się klient znajduje i jak dojechać do niego. Jeśli nie ma takiego komponentu lub modułu to może osobne które można połączyć?

Z góry bardzo dziękuje wszystkim za sensowne odpowiedzi.

Pozdrawiam

kurtz
27-09-2011, 22:32
chociażby sobi pro ;)

silver1981
27-09-2011, 22:46
Dzięki zaraz będe kombinował z Sobipro. A co do google map da się to razem połączyć tak aby po wprowadzeniu kodu pocztowego w treść z sobipro pokazywało na mapie gdzie to jest i jaki komponent trzeba do tego użyć? No i jeszcze opinie wystawiane przez użytkowników czy sobipro zawiera coś takiego?

Dzięki

kurtz
27-09-2011, 22:47
a mógłbyś proszę zobaczyć demo sobi pro ?

silver1981
27-09-2011, 22:53
Z góry przepraszam. Patrzyłem tylko demo z samochodami i dlatego zapytałem. Znalazłem inne dema i rozumiem twoje zapytanie. Super i dzięki za pomoc :up:

silver1981
28-09-2011, 23:08
Sprawdzilem Sobipro ale jest on platny. Czy jest cos podobnego ale darmowego? Chodzi mi zeby zawieralo googlemaps, opinie i formularz z danymi klienta.

kurtz
28-09-2011, 23:12
sorry, ale ...

http://sobipro.sigsiu.net/download/sobipro/52-SobiPro-Full

nikszal
28-09-2011, 23:17
Chodzi mi zeby zawieralo googlemaps, opinie i formularz z danymi klienta.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że prowadzenie takiej bazy danych klientów indywidualnych (cytuję: Adres, telefon, nazwa itd) wymaga rejestracji w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych osobowych. Między innymi dzięki istnieniu ustawy o ochronie danych osobowych w książkach telefonicznych klientów indywidualnych nie ma dokładnego adresu. Dołóż do swoich wymogów jeszcze życiorys dziadka i numer oraz pin karty kredytowej, a na pewno będziesz podlegał pod kodeks karny.

silver1981
29-09-2011, 21:10
sorry, ale ...

http://sobipro.sigsiu.net/download/sobipro/52-SobiPro-Full

Tak można ściągnąć za darmo ale dodatek taki jak googlemaps czy opinie są płatne. Trzeba dołączyć do ich klubu by móc urzywać dodatków.