PDA

Zobacz pełną wersję : przycisk "więcej"



greggor78
28-09-2011, 05:01
Dziwna rzecz. Przycisk "więcej" pojawia mi się w artykułach na stronie głównej, ale w tym samym artykule który wyświetla się jako zakładka w menu już nie i przez to nie ma możliwości przeczytania dalszej części artykułu. Czy ktoś wie z czego może się brać taki błąd?

Bazyl
28-09-2011, 16:08
Witam,

Włącz wyświetlanie tego przycisku dla włąściwej pozycji menu.

greggor78
29-09-2011, 05:23
tak właśnie próbowałem. Po wejściu w pozycję menu- parametry komponentu przełączyłem przy opisie "pokaż więcej" z "globalnie" na "pokaż". Niestety nie przyniosło to efektu...

---------- Post dodany o 05:23 ---------- Poprzedni post był o 04:51 ----------

czy jest to możliwe, że problem ten jest powiązany z faktem, iż przycisk "więcej" nie do końca działa poprawnie u mnie? Po wciśnięciu "więcej" nie wyświetla się cały artykuł tylko to co jest "pod kreską" zaznaczenia "więcej".

PeFik
29-09-2011, 07:26
zatem pewnie ustawiłeś sobie tak, że nie wyświetla ci wstępu, tylko rozwinięcie (? - dobrze zrozumiałem) . Nie jest to wada CMS, ale złych ustawień dokonanych przez użytkownika, ponieważ domyślnie tak nie jest.

greggor78
30-09-2011, 04:08
zatem pewnie ustawiłeś sobie tak, że nie wyświetla ci wstępu, tylko rozwinięcie (? - dobrze zrozumiałem) .

Dokładnie tak,


Nie jest to wada CMS, ale złych ustawień dokonanych przez użytkownika, ponieważ domyślnie tak nie jest.

Okej, ale czy wiesz jak to zmienić, bo ja przeglądając ustawienia nie znalazłem takiego którego mogłoby to zmienić.

ddmarcin
15-12-2011, 11:54
Czołem greggor78 czy masz już może rozwiązanie tego tematu przycisku, mam dokładnie taki sam dylemat

zwiastun
15-12-2011, 12:04
Artykuły/Preferencje opcja Wprowadzenie

ddmarcin
15-12-2011, 12:28
Dzięki za odpowiedź ale chyba jeszcze coś mam wyłączone bo nie działa poprawnie, tekst na górze nad przyciskiem więcej (nad linią czerwoną) pojawia się wcześnie całkowicie go nie było widac natomiast pod czerwoną linią nie jest ukrywany tak jak to powinno byc. z góry dzięki jak ktoś odpowie
pozdr

nikszal
15-12-2011, 12:30
Wersja Joomla?
Link do strony?

ddmarcin
15-12-2011, 12:36
Wersja joomla 1,7,3 mam zainstalowane na wampserver jeszcze pogrzebie jak się nie uda prześle printscrene dzięki

zwiastun
15-12-2011, 13:34
@ddmarcin: oczka Bozia po to dała, by się nimi posługiwać. Wybacz, ale temat dotyczy podstaw obsługi Joomla, a problem ma swe źródło w Tobie, a nie w Joomla!. Doczytaj objaśnienia opcji artykułów i pozycji menu.