PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja szablonu



drydly
28-09-2011, 17:41
Witam serdecznie,

Jestem tutaj nowy i mam taki następujący problem.

Przeszukałem z grubsza forum i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie:

Posiadam szablon z podzielonymi odpowiednio miejscami z możliwością wsadzania interesujących mnie modułów.
Chce zmienić u siebie na stronie rozmiar lewej kolumny abym mógł dopisywać do niej dalej kolejne rzeczy tj na mojej lewej stronie w szablonie mam:
logo(none outline) pod tym mam
left (colmodule outline) - to chciałbym powiększyć (jest duża przerwa)
ostatnie mam debug(none outline) na samym dole.


W moim module co dopisuje z artykułów to mi obcina napisane do danego rozmiaru i nie mogę dorzucić nic więcej.

Będę wdzięczny za pomoc.


- -
Pozdrawiam
Paweł

Bazyl
28-09-2011, 17:45
Witaj,

Tak przedstawiony problem nikomu nic nie mówi.

Jaki szablon? Jaka strona? Linki
Dokładny opis?

nikszal
28-09-2011, 18:30
Nie dwa dwóch identycznych szablonów (prócz tych ze stajni Artisteera), tak jak nie ma dwóch identycznych rzeźb rękodzielniczych czy artystycznych.

Podaj link do strony. To ułatwi rozgryzienie "problemu".

drydly
28-09-2011, 19:49
Adres do strony:
http://domweselnykorona.com/

A i mam taką prośbę bo nie zauważyłem i napisałem w joomla 1.6 a to jest na 1.5.22
aby to do 1.5 przenieść.

I chodzi mi o lewą stronę tam gdzie są gwiazdki z linkami jak chce dać coś niżej w module
czy to więcej gwiazdek czy dodatkową grupę to mi nie pokazuje jej a nie wiem szczerze jak ją poszerzyć.

A jak to coś komuś mówi szablon nazywa się it_therestaurant (http://domweselnykorona.com/administrator/index.php?option=com_templates&task=edit&cid[]=it_therestaurant&client=0)

nikszal
28-09-2011, 20:22
#site_frame_wrap {
max-height: 500px;
overflow-x: hidden;
overflow-y: hidden;
padding-left: 27px;
position: relative;
width: 255px;


}

To 500px zmień na większa wartość.

Dziwny jest ten szablom.

---------- Post dodany o 20:22 ---------- Poprzedni post był o 19:57 ----------

No i co? Nie widzę zmian.

drydly
28-09-2011, 21:10
A dzięki serdeczne pomogło.

Strona ma wielki bałagan ale ja ją ostatnio przejąłem i jeszcze do końca nie mogę się w niej odnaleźć kilka rzeczy muszę w niej wyczyścić i wywalić aby to lepiej chodziło.