PDA

Zobacz pełną wersję : data w artykule na stronie glownej



marvela1
28-09-2011, 19:04
witam,
otoz napotkalem problem z ktorym nie moge sobie poradzic a mianoeicie chodzi o to ze w nowo zainstalowanej templatce na stronie glownej pod tytulem artykulu data ktora jest wysietlana jest data biezaca z serwera (takze godzina), po wejsciu w artykul pokazuje normalnie date utworzenia artykulu ale na glownej juz nie.
wiecie moze gdzie w templatkach jest sekcja odpowiedzialna za wyswietlanie daty utworzenia artykulu?
dodam ze na innych templatkach chodzi normalnie wiec jest to na 100% wina templaty.

nikszal
28-09-2011, 19:07
... i oczywiście wszyscy wiedzą o jakim szablonie piszesz :lol:

marvela1
28-09-2011, 19:13
sorka, zapomnialem ;)
the world news (gavickpro)
strona testowa: http://wdk1.portaldiscopolo.com/
(data i godzina pod tytulem artykulu)

nikszal
28-09-2011, 19:33
Klub Gavick ma wsparcie techniczne.

zapytaj na ich forum

marvela1
28-09-2011, 19:40
heh, jak ja bym mial dalej tam wazne konto to bym nie pytal tutaj tylko od razu na forum gavicka lub w supporcie. konto mialem tam to na 4 miesiace tylko ze to bylo prawie dwa lata temu i templatke mam w wersji 1.0.0 i chcialem ja teraz wykorzystac do nowego projektu. jest to pierwsza templatka od nich ktora zrobila mi taki numer z innymi nigdy nie mialem problemu, no i wiesz nie bede placil nastepne 50-60 euro tylko za jedno info. nowych templatek nie potrzebuje wiec odnawianie konta nie bardzo mi sie oplaca na te chwile, napewno odnowie jak przejde z projektami na joomle 1.7 bo uwazam ze oni maja jak dla mnie najlepsze templatki do joomli.

nikszal
28-09-2011, 19:43
no to masz lekko pod górkę z tą przeróbką

marvela1
28-09-2011, 19:46
no niestety nie mam pomyslu dzie sie za to wziasc poniewaz nigdy nie robilem szblonow do joomla (tylko male modyfikacje dla siebie) wiec nie mam pojecia gdzie moze byc kod odpowiedzialny za wysietlanie tego.