PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana wygląd wyróżnionych newsów



Chorazy5
28-09-2011, 23:40
Witam. W chwili obecnej mam sytuację taką jak na poniższym screenie:

http://img853.imageshack.us/img853/9847/53031830.jpg

Chciałbym usunąć to białte tło, jednakże nie mogę nigdzie znaleźć takiej opjcji ani w PA ani w kodzie. Przeszukałem dosłownie wszystkie pliki css mojego szablonu i nic...

Dodam, że dotychczasowe modyfikacje wyglądu tych newsów były dokonywane tylko przy użyciu "domyślnych" możliwości. Żadnych dodatkowych modułów związanych z newsami nie dodawałem.

PeFik
29-09-2011, 07:32
1) Podaj link do strony, nie jesteśmy Czarodziejami ! choć jak widać tego oczekują od nas forumowicze
2) Używaj dodatek Firebug do firefox-a, wtedy nie będziesz musiał tworzyć takich pytań
3) Jeśli ten obszar nie ma określonego stylu to trzeba mu dodać - nigdy nie tworzyłeś stron w HTMl + CSS ?

Chorazy5
30-09-2011, 14:36
Niestety, stronę mam na razie na swoim serwerze lokalnym, więc nie mam jak jej udostępnić.

Firebug faktycznie trochę pomógł. Znazłem coś takiego
<div class="item column-1">. Gdy w .item określę background na black, to faktycznie kolor tła się zmienia na czarny. Jednakże mi chodzi o to, aby tego tła nie było w ogóle.

Niestety, ale styl dla tego obszaru na pewno jest gdzieś określony, bo tło jest białe. Gdyby nie było stylu dla tego obszaru, to nie byłoby tego tła w ogóle.

nikszal
30-09-2011, 14:38
to zamiast konkretnego koloru dopisz:

background-color: transparent;

Chorazy5
30-09-2011, 14:41
Niestety, nadal biało.