PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki do tego moduł



apek121212
29-09-2011, 12:00
Witam, pod wiadomościami na stronie mam zazwyczaj kilka zdjęć. Poszukuję modułu, który po kliknięciu na któreś zdjęcie pod tematem wyszarzy stronę i powiększy je na środku strony jednocześnie dając możliwość przesuwania się w lewo i prawo między zdjęciami z danego artykułu.

Pozdrawiam

headge
29-09-2011, 12:06
Dwie kategorie na JED - Multimedia display i Photos&Images wyczerpują temat. Wystarczy wybrać coś dla siebie.

apek121212
30-09-2011, 11:52
Znalazłem dodatek idealnie spełniający moje oczekiwania jednak mam problem z jego zainstalowaniem.

Chodzi o plg_shadowbox

Pojawia mi się stronka a w rameczce komunikat:

-1 - Nieznany błąd

Skopiowanie zaznaczonych plików jest niemożliwe.


Czy można jakoś ręcznie zainstalować ten dodatek jeżeli automatycznie nie idzie skopiować tych plików?

---------- Post dodany 30-09-2011 o 09:34 ---------- Poprzedni post był 29-09-2011 o 12:09 ----------

OK, jakoś sobie poradziłem z ręczną instalacją modułu tzn. przekopiowaniem plików i dodaniem odpowiedniego wpisu do bazy. Moduł jest widoczny w panelu administracyjnym i działa :D Jest jednak jedno ale... Pod IE - gdy moduł jest włączony, to prawa kolumna "wychodzi" poza stronę... Pod firefoxem jest OK. Co może być tego przyczyną?

---------- Post dodany o 09:52 ---------- Poprzedni post był o 09:34 ----------

Dodam jeszcze, że na stronie na której instalowałem dodatek, a później z niej go "zgrywałem" jest wszystko OK.

souacz
30-09-2011, 18:11
Prawdopodobnie "gryzie się" z którymś z Twoich dodatków lub szablonem a IE jest "nadwrażliwy".

Na początek przełącz na moment szablony i sprawdź, jeśli nadal będzie źle, próbuj po kolei wyłączać dodatki korzystające z tych samych bibliotek.

---Sent from my NaviTablet using Tapatalk