PDA

Zobacz pełną wersję : [poszukiwany] Komponent do obsługi zleceń serwisowych.



Enter
29-09-2011, 15:46
Szukam komponentu który po wpisaniu przez użytkownika podanego mu hasła/kodu wyświetli zawartość odpowiedniego wpisu. Wpisy redagowane z poziomu administratora.
Konkretnie chodzi o obsługę zleceń serwisowych tak aby klient mógł on-line sprawdzić status naprawy.
Może być komponent do czegoś innego - jakiś CRM, katalog itp. Ważne aby do wyświetlenia danego tekstu konieczne było podanie jednego kodu (a nie logowanie).
Wydaje się to banalnie proste, ale nie czuje się na tyle mocno aby pisać to od podstaw, a przeszukanie katalogu rozszerzeń nic mi nie podpowiedziało.

Dzięki z góry za wszelką pomoc.
Piotr

kurtz
29-09-2011, 16:06
project fork.

Enter
29-09-2011, 17:01
Dzięki, ale nie widzę jak ta kobyła miała by robić to co potrzebuje. Nie chce osobnych kont do zleceń oraz zależy mi aby tylko wpisując odpowiedni kod można było zobaczyć zawartość. Coś jak śledzenie przesyłek na stronach firm kurierskich.

PeFik
29-09-2011, 18:06
zatem skrypt lub komponent typu Tickets

Enter
29-09-2011, 19:21
tak, ale jaki? Najlepiej darmowy. Nie potrzebuje integracji z płatnościami itp.

PeFik
29-09-2011, 19:36
to poszukaj... np. osTicket, Trellis Desk, Mantis Bug Tracker - google i do roboty !

Enter
29-09-2011, 20:36
Dzięki... skryptów są dziesiątki albo i setki. pewnie najlepszą odpowiedzią było by extensions.joomla.org
Ale może ktoś jest w stanie podpowiedzieć konkretnie: co pozwoli na wyświetlanie treści po podaniu kodu bez konieczności zakładania konta.

PeFik
29-09-2011, 21:43
1) Zgodnie z regulaminem forum powinieneś założyć nowy wątek !
2) Odp. http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/content-restriction/3072

============ KONIEC w TEMACIE ====================

Enter
29-09-2011, 21:58
1. no to mnie zastrzeliłeś. - Czemu nowy wątek? Złe umieszczenia -ok. Powinienem pewnie założyć temat w DZIALE "Szukam dodatku do Joomla" - mea culpa.
2. PLUGIN Andreasa znam dobrze - nie załatwia sprawy bo wymaga dodawania kodu w artykule i działa odwrotnie niż potrzebuje: blokuje zawartość wymagając kodu a nie jak ja potrzebuje aby kierował do artykułu na podstawie kodu.