PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ręcznie odinstalować komponent [Attachments dla Joomla 1.7]?



zuku_p
29-09-2011, 21:35
Witam,

mam Joomlę 1.7 i zainstalowałem komponent Attachments. Od razu po instalacji witryna przestała działać i wyświetla się ten błąd:


DB function failed with error number 1146
Table 'okis.nowa_attachments' doesn't exist SQL=SELECT a.*, u.name as creator_name FROM nowa_attachments AS a LEFT JOIN nowa_users AS u ON u.id = a.created_by WHERE a.parent_id=73 AND a.state = 1 AND a.parent_type='com_content' AND a.parent_entity='article' AND a.access IN (1) ORDER BY filename (ERR 131)

Witryna zaczyna działać gdy wyłącze wszystkie pluginy związane z Attachments. Od strony zaplecza nie mogę jednka zupelnie odinstalować tego komponentu ponieważ Instalator -> Zarządzanie powoduje wygenerowanie błędu:


HTTP 500 (Internal Server Error).

Czy jest jakiś sposób na ręczne odinstalowanie Attachments?

kurtz
29-09-2011, 21:39
przyjrzyj się strukturze katalogów w paczce instalacyjnej i posuwaj je z serwera. zostaw sobie plik install.sql, edytuj go i zobacz strukturę tabel sql. usuń je.

cycleteam
23-11-2011, 20:02
Mam podobno problem z komponentem fw galerry


Próbuje odinstalować go z joomla to otrzymuje komunikat że folder jest plikiem, itp... Usunąłem katalogi komponentu z katalogów: "modules" "components" Co jeszcze zrobić aby komponent zniknął z menu administracyjnego ? Gdzie znajduje się plik instal.sql - w nim podobno mam jeszcze coś usunąć...

kurtz
23-11-2011, 21:28
Gdzie znajduje się plik instal.sql - w nim podobno mam jeszcze coś usunąć...do prawdy ? na pewno tak jest napisane powyżej ?

cycleteam
23-11-2011, 21:32
Mam edytować jakieś tabele w instal.sql..

jak usunąć ten komponent ?