PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie dodatki



fearseba
30-09-2011, 00:57
Hej

Chce sie zapytac czy z joomli mozna zrobic cos takie jak "serwis uploadu plikow"
Chodzi mi o takie mozliwosci jak:
-Kazdy kto wejdzie na strone moze zarejestrowac sie, stworzyc konto i wrzucic plik np jpg, mp3
-Gdzies zeby byla wyszukiwarka tych plikow
-Kazdy z zarejestrowanych userow mial podstawowy profil jak statystyka ilosci wrzucenia plikow + ewentualnie avatar

PeFik
30-09-2011, 10:10
1) Tak, potrzebujesz komponent typu Docman
2) Oczywiście - jest to zawsze w pakiecie
3) ...nie chce mi się sprawdzać

A nie lepiej użyć skryptu forum + dodatki do uploadu plików, wtedy masz wszystko (1,2,3 a nawet 4, 5, i 6) + ludziki sobie jeszcze porozmawiają.

Czy wiesz, że jak będą tam mp3, czy inne materiały chronione prawem to ... prędzej czy później Cię dopadną z prokuratury lub jakaś spółka chroniąca interesy wydawców fonograficznych. Zastanów się 10 x razy czy stać Cię na wynajęcie adwokata, nie czytasz prasy ? Czy masz 12 lat ?

luqass
30-09-2011, 20:55
1) Tak, potrzebujesz komponent typu Docman
2) Oczywiście - jest to zawsze w pakiecie
3) ...nie chce mi się sprawdzać

A nie lepiej użyć skryptu forum + dodatki do uploadu plików, wtedy masz wszystko (1,2,3 a nawet 4, 5, i 6) + ludziki sobie jeszcze porozmawiają.

Czy wiesz, że jak będą tam mp3, czy inne materiały chronione prawem to ... prędzej czy później Cię dopadną z prokuratury lub jakaś spółka chroniąca interesy wydawców fonograficznych. Zastanów się 10 x razy czy stać Cię na wynajęcie adwokata, nie czytasz prasy ? Czy masz 12 lat ?
Wrzuta działa jakoś od wielu lat, podobnie chomikuj. Musisz jednak wszystko dokłądnie przemyślec zaczynając od tego czy to bedzie tylko sam upload, czy tez download, i no bardzo wazna rzecz w jakim kraju bedą znajdowac się serwery :)