PDA

Zobacz pełną wersję : com_extcalendar



pieniak
26-11-2006, 12:18
:confused: Odinstalowałem com_extcalendar a po ponownej instalacji nie mogę dodać kategorii, zmienić ustawień - pokazuje się pusty ekran i nic więcej

PHP działa na::
Wersja MySQL:: 4.1.21-log Wersja PHP:: 4.4.4 Serwer WWW:: Apache Interfejs serwera PHP:: apache Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC Przeglądarka:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0 Istotne ustawienia PHP:: Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wyłączone) Open basedir [Katalog bazowy]:: /www/default/www:/www/agroportal_www:/tmp:/usr/local/lib/php Display Errors (Pokaż błędy):: OFF (wyłączone) Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: OFF (wyłączone) File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: ON (włączone) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: OFF (wyłączone) Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone) Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /tmp Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0 Obsługa XML:: Tak Obsługa Zlib:: Tak Wyłączone funkcje:: system exec shell_exec passthru popen Edytor WYSIWYG:: Bez edytora WYSIWYG

stone
26-11-2006, 19:54
Odinstaluj jeszcze raz i sprawdz czy w katalogu administration/components i components nie pozstawały jakieś pliki z tego komponentu, jezeli tak to je usun i zainstaluj ponownie

pieniak
26-11-2006, 22:08
Niestety nic nie pomogło. Instaluje się prawidłowo ale nie mogę ani wyedytować ustawień:

To widać w pasku stanu po najechaniu na przycisk "Edytuj":

javascript:if (document.adminForm.boxchecked.value == 0){ alert('Wybierz z listy element, kt%C3%B3ry chcesz edytowa%C4%87.'); } else {hideMainMenu();submitbutton('editSettings', '');}

otwiera się

http://www.moja domena.pl/administrator/index2.php

(pusta strona)

Nie moge też dodać kategorii, ani wyedytować istniejącej, domyślnej po zainstalowaniu

http://www.moja domena.pl/administrator/index2.php?option=com_extcalendar&task=editCategory&hidemainmenu=1&cat_id=1

(pusta strona)


I nic

a przecież działał tyko nie mogłem edytować już wpisanych wydarzeń, więc go wyrzuciłem i od tamtej pory mam puste strony a instaluje się prawidłowo

:confused:

Rybik
27-11-2006, 07:44
moze przy deinstalacji niepousuwal swoich tabel z bazy ?

pieniak
27-11-2006, 08:44
Niestety pousuwał - sprawdzałem po deinstalacji i nie było ani jednej. Po instalacji pojawiły się ponownie i nie widzę żeby miały jakieś problemy. Zastanawiam się czy to nie może jakieś ustawienia serwera na którym mam serwis - www.iq.pl

Sam już nie wiem. Najgorszej jest to że jest to pusta strona i nie ma na niej błędów - wtedy może byłoby łatwiej.

Może ktoś z forumowiczów miał taki przypadek ???

Proszę o odzew !!!

Pozdrawiam