PDA

Zobacz pełną wersję : Administracja nie działa - j1.7.1



mmariusz86
01-10-2011, 15:27
Witam, ostatnio niespodziewanie napatoczył mi się bardzo duży problem. Otóż, po zalogowaniu do administracji jedyne co się pokazuje to górny pasek, gdzie jest napsane zaplecze, link przejdź do witryny i wyloguj. Nic więcej się nie pokazuje. Co ciekawe po kliknięciu w historii na jakiś link np do konfiguracji, to wyskakuje okno, ale bez przycisków i menu. Proszę bardzo o pomoc.

nikszal
01-10-2011, 16:06
Ciekawe, co dodatkowego i niepotrzebnego włączyłeś na zapleczu? Może gzip?

palyga007
01-10-2011, 17:01
Chciałbym potwierdzić pojawienie się również u mnie podobnego "efektu"
Niestety z racji tego, że to na witrynie dość mocno testowej nie jestem w stanie stwierdzić na chwile obecną co może być przyczyna takiego zachowania, ale chyba coś musi być na rzeczy...

nikszal
01-10-2011, 17:03
też na J 1.7.1 ?

palyga007
01-10-2011, 17:07
Tak.
Aktualnie sprawdzam pewną hipotezę...
hipoteza obalona.
zobaczymy czy ktoś zgłosi podobny problem

nikszal
01-10-2011, 17:17
Ja nie mam zastrzeżeń do tej najnowszej wersji. Mam zainstalowany "wymagający" szablon wraz z dodatkami Ja Teline IV i SobiPro i strona hula aż miło.

Podajcie w takim układzie co macie jeszcze doinstalowane, bo być może tu tkwi problem.

... i Wasze hostingi również, bo może jesteście na tym samym

mmariusz86
01-10-2011, 17:34
U mnie hosting ovh.pl jedyne co doinstalowałem do galeria i księga gości phoca. Ale problem pojawił się niespodziewanie. Wszystko ładnie śmigało, cacy, super. Zrobiłem sobie przerwę i gdy następnym razem wszedłem pojawił się ten problem. Na szczęście jutro planuje od nowa postawić joomle, strona dopiero powstawała od podstaw więc nie ma aż tak dużej straty ;)

palyga007
01-10-2011, 17:36
@nikszal to akurat mam zainstalowane "na gościnnych występach" u znajomego na az
przez chwile miałem wrażenie, że ma to jakiś związek z wygasaniem sesji, ale to chyba nie jest właściwy trop.

nikszal
01-10-2011, 17:44
U mnie hosting ovh.pl jedyne co doinstalowałem do galeria i księga gości phoca. Ale problem pojawił się niespodziewanie. Wszystko ładnie śmigało, cacy, super. Zrobiłem sobie przerwę i gdy następnym razem wszedłem pojawił się ten problem. Na szczęście jutro planuje od nowa postawić joomle, strona dopiero powstawała od podstaw więc nie ma aż tak dużej straty ;)
Spróbuj napisać całego Joomla. Wrzuć do public_html spakowaną instalkę, rozpakuj ją i usuń katalog installation. Jeśli to nie pomoże, to wyłącz tę galerię i księgę gości. Bez wodotrysków i po nadpisaniu systemu musi działać prawidłowo. Chyba, że coś jeszcze siedzi w bazie...