PDA

Zobacz pełną wersję : stopka i artykuły - problem



tomkan
02-10-2011, 10:29
Witam
mam taki problem
jak na stronie głównej robie podgląd artykułów i robie je w formie skrótu z przyciskiem "czytaj więcej" to na stronie głównej pokazuje mi np 4 artykuły ale stopka się zmniejsza i wchodzi w obramowanie ostatniego artykułu na stronie
co mam zrobić żeby stopka została na całej szerokości strony tak jak jest gdy nie robię podglądu artykułów?
używam szablonu beez_20

pozdrawiam
Tomek

Gall Anonim
02-10-2011, 11:28
Nie poprzez podgląd, (może przy niektórych templatkach przekłąmywać) a poprzez drugą zakładkę strony głównej w przeglądarce i podwójne odświeżenie.
Pzdr

tomkan
02-10-2011, 17:49
no ok ale co zrobić żeby było normalnie tzn jako cała szerokość szablonu?

pozdrawiam
Tomek

a_m
02-10-2011, 19:32
bez linka nikt nie odpowie na to pytanie

tomkan
02-10-2011, 20:30
to jest strona testowa

www.e-kantor.biz.pl (http://www.e-kantor.biz.pl)

chodzi mi o stopkę jak jest bez odnośnika czytaj więcej to jest na całej szerokości

a_m
02-10-2011, 20:37
chodzi mi o stopkę jak jest bez odnośnika czytaj więcej to jest na całej szerokości to wynik zbiegu okoliczności, że raz wygląda jak powinno, bo masz źle pozamykane, niepozamykane znaczniki

tomkan
02-10-2011, 21:04
hmmm a coś dokładniej mogę prosić? bo niewiele mi to mówi :(

---------- Post dodany o 18:04 ---------- Poprzedni post był o 18:03 ----------

a można coś z tym zrobić żeby było ok?

nikszal
02-10-2011, 21:41
a można coś z tym zrobić żeby było ok?

Wowww, zamierzasz bawić się w formatowanie tabeli w każdym artykule?
To bardzo stara metoda (z XX wieku) i mało efektywna. Zwłaszcza dla stale myszkujących robotów indeksujących.

W arkuszu css możesz odpowiednio sformatować bloki i używać tego formatowania podczas tworzenia artykułu. To najprostsza metoda.
Druga metoda to nadpisanie szablonem, ale wymaga większej wiedzy w stworzeniu takiego szablonu.

---------- Post dodany o 20:41 ---------- Poprzedni post był o 20:26 ----------

A tak zupełnie na marginesie dodam, że zamiast bawienia się tworzenie artykułów z przepisami zainstalowałbym SobiPro i czas poświęcił na ładne formatowanie wpisów zamiast tworzenia "td. tr".

tomkan
03-10-2011, 11:58
no tak już wiem o co chodzi mój błąd
wielkie dzięki z wskazówki