PDA

Zobacz pełną wersję : DJcatalog2 szukaj



weryfikat
02-10-2011, 10:44
witam, potrzebuje na stronie podwójną wyszukiwarkę z polami typu inputbox, gdy wykonam kopie moduły search mam co prawda dwa okna tego typu ale są one niezależne i nie wiem czy dało by radę aby je zmusić do wspólnego działania pod jednym buttonem "szukaj" tnz: dwa pola wyszukiwarki inputbox jeden button "szukaj" i czy wypełnisz w jedno pole czy oba to wynik wyszukiwania uzyskasz klikając na "szukaj"
pytanko1:
czy jest to do zrobienia w joomli 1.5.23
pytanko2
a może mozna i ktoś wie jak ustawić wyszukiwarkę djcatalog2 aby zamiast listy rozwijanej były dostępne pola inputbox, chodzi mi o oba pola wyszukiwarki, aby zamiast wybierać z listy wpisywać keyword,
jestem tu po raz pierwszy i chyba nie ostatni bo dużo tu info.

joomolek
17-02-2012, 09:39
witam, potrzebuje na stronie podwójną wyszukiwarkę z polami typu inputbox, gdy wykonam kopie moduły search mam co prawda dwa okna tego typu ale są one niezależne i nie wiem czy dało by radę aby je zmusić do wspólnego działania pod jednym buttonem "szukaj" tnz: dwa pola wyszukiwarki inputbox jeden button "szukaj" i czy wypełnisz w jedno pole czy oba to wynik wyszukiwania uzyskasz klikając na "szukaj"
pytanko1:
czy jest to do zrobienia w joomli 1.5.23
pytanko2
a może mozna i ktoś wie jak ustawić wyszukiwarkę djcatalog2 aby zamiast listy rozwijanej były dostępne pola inputbox, chodzi mi o oba pola wyszukiwarki, aby zamiast wybierać z listy wpisywać keyword,
jestem tu po raz pierwszy i chyba nie ostatni bo dużo tu info.
Podłączam się pod pytanie kolegi "weryfikata" , może ktoś z DJteam podpowie, proszę. pozdrawiam joomolek

joomolek
10-04-2012, 10:17
Witam, czy djcatalog2 na taki dodatek aby na stronie startowej uruchomić taka wyszukiwarkę:
5311
jest to pytanie do zespołu dj nikt z nich nie odpisuje , sam djcatalog jest ok.
pozdrawiam joomolek