PDA

Zobacz pełną wersję : SEO - Czyli wszystko na temat pozycjonowania!



strona
02-10-2011, 10:04
Witam
Wpadłem na pomysł, aby utworzyć temat o pozycjonowaniu stron w CMS Joomla 1.5 / 1.6 / 1.7 .

Chciałbym, aby każdy się wypowiedział na temat: Jak dobrze wy pozycjonować swój serwis? Bądź może inne sformułowanie pytania, które brzmi następująco: Jak nauczyć się pozycjonować?

Myślę, że teraz jest to przydatne. Nie musimy innym osobą zlecać pozycjonowania skoro sami się możemy nauczyć tego. Pozdrawiam!

palyga007
02-10-2011, 10:21
Myślę, że teraz jest to przydatne. Nie musimy innym osobą zlecać pozycjonowania skoro sami się możemy nauczyć tego
Pewnie, że tak.
Sami też możemy naprawić swój samochód, położyć płytki w łazience, ba... zbudować komputer.

Pozycjonowanie stron zbudowanych na Joomla WordPress Drupal i czymkolwiek tam sobie chcesz opiera się na tych samych zasadach. Dla tematyki SEO poświęcone są specjalne fora.
chociażby tutaj:
http://www.forum.optymalizacja.com/

Dla mnie osobiście nakład czasu, który musiałbym poświecić na pozycjonowanie witryny klientowi wolę przeznaczyć na ciekawsze zadania.

Gall Anonim
02-10-2011, 10:23
A może sam na początek Napiszesz jak korzystasz z narzędzi ogólnie dostępnych w standardzie Joomla -
nie sądzisz że to znacznie przyśpieszy rozbudowę wątku?
Więc Napisz proszę - co już Wiesz :)
Pzdr

kurtz
02-10-2011, 10:48
przy okazji polecam świetny talk ronni'ego dotyczący seo w joomla i redshop. zdaje sie, że z ostatniego joomla! and beyond.