PDA

Zobacz pełną wersję : Płatny dostęp do artykułu



m4r1usz
03-10-2011, 13:55
Szukam darmowego komponentu do joomla z możliwością ustawienia płatnego dostępu metodą paypal do artykułów z danej kategorii.
Wcześniej było możliwe osiągnięcie tego przez Pay Per Download, ale teraz ten komponent jest płatny.

Gall Anonim
03-10-2011, 18:22
@m4r1usz - to nie jest złośliwość z mojej strony, ale poszperaj jeszcze szukajką na forum - pamiętam że jakieś trzy może cztery tygodnie temu wałkowaliśmy temat, tyle że za czarta nie mogę go teraz namierzyć - pewnie nic mądrego nie napisałem bo w plusach nie ma a w liście wypowiedzi nie chce mi się szukać.
Pzdr

m4r1usz
03-10-2011, 18:26
Czytałem dziś na forum chyba nawet ten temat, ale tam było rozwiązanie z wykorzystaniem virtuemart, a następne rozwiązanie było z poleceniem płatności sms, a mi zależy tylko na płatności paypal. Dziś pół dnia szukał, ale co znajdę coś co mógłbym wykorzystać to jest płatne.

trzepiz
03-10-2011, 21:33
Dziś pół dnia szukał, ale co znajdę coś co mógłbym wykorzystać to jest płatne.

W takiej sytuacji przychodzi mi zawsze do głowy jedna myśl i skojarzenie, które pominę aby nikogo nie urazić.
Dlaczego większość chce "zarabiać" (bo przecież o takim komponencie mówimy) nie dając paru dolarów za pracę innych ?? Nie można wydać nawet tych 300 PLN na jakiś ciekawy komponent ?

PeFik
03-10-2011, 21:49
a co śmieszne tego typu rozszerzenie jest tańsze niż 100 zł, a robisz z igły widły, jak gimnazjalista.

m4r1usz
03-10-2011, 22:15
Ale jak się robi coś dla kogoś i ustali się wcześniej stawkę nie myśląc o tym, że wcześniej znany komponent jest teraz płatny to po co z własnej kieszeni dokładać?

palyga007
03-10-2011, 22:34
@m4a1usz
Skoro się nie myślało to "przyroda".

m4r1usz
03-10-2011, 22:44
Dobra temat można zamknąć. Człowiek uczy się na błędach ;)

PeFik
03-10-2011, 22:51
Jaką ty stawę ustaliłeś 200 zł ? za taki projekt ?

Tabum
04-10-2011, 16:39
PeFik mam wrażenie, że kolega liczył na wykorzystanie darmowego systemu Joomla aby zarobić szybką kasę.
A później firmy są przekonane o tym, że można dostać dobrą stronę za 200 PLN. :blink:


@m4r1usz
Dobra temat można zamknąć. Człowiek uczy się na błędach ;)

Człowiek uczy się na błędach, ale na tym traci cała społeczność Joomlowych Freelancerów.

m4r1usz
04-10-2011, 17:04
A ja mam wrażenie, że odbiegliśmy od tematu.
Nie wiem skąd wam się wzięło to, że ja robię stronę dla klienta za 200zł:) (za taką kwotę to można zakodować niezbyt skomplikowaną templatkę)
Po prostu w trakcie trwania pracy nad stroną klient sobie zażyczył płatnego dostępu ja pamiętając, że jest darmowe rozwiązanie zobowiązałem się zrobić to za free a teraz muszę zapłacić.
Nie szkoda czasu na rozkminy czy ceny, które oferuje dla klientów są adekwatne z czasem pracy jaki trzeba włożyć w wykonanie strony na joomla?

zwiastun
04-10-2011, 17:10
Nie sensowniej porozmawiać z klientem, jak się sprawy mają?

PeFik
04-10-2011, 17:49
To jak z budową domu, nagle się klient obudzi, że chciał w ogródku basen i co zrobisz mu za free? Nie, dlatego rozmowa jest rozsądna. Nie powinno się także mówić klientow że to i to jest darmowe, mimo iż tak może być bo nagle się okaże że skoro darmowe to mu zrobisz wszystko za free.