PDA

Zobacz pełną wersję : Joomshopping problem z wyświetlaniem produktów w kategoriach



Anna1
04-10-2011, 11:49
Witam, tworze katalog produktów dla mojej firmy. Zaczęłam używać Joomli 1,7 z Joomshopping na xamppie. Stworzyłam 3 kategorie, przypisałam do nich produkty i wszystko fajnie się prezentowało (określone produkty w przypisanych kategoriach). Problem wystąpił, przy kolejnych trzech kategoriach. We wszystkich trzech pokazują mi się wszystkie produkty, a nie tylko przypisane do danej kategorii. Z góry dziękuję za pomoc

Gall Anonim
04-10-2011, 12:07
Sorki,
ale zdalnie nie pomogę,
jak dla mnie coś jest namieszane w konfiguracji produktów lub kategorii - prawdopodobnie nowe były tworzone poprzez kopiowanie poprzednich i zostały przypisania ale to tylko wróżenie z fusów
Swoją drogą przejdź an Jamp'a
Pzdr

Anna1
05-10-2011, 16:32
Stworzyłam całkiem nową stronę http://www.bachmann.el-team.com.pl. Stworzyłam 3 kategorie, którym przypisałam po jednym produkcie. Niestety, produkty wyświetlaja się wszystkie obojętnie, który przycisk menu nacisnę.

kurtz
05-10-2011, 17:24
katalog produktów czy sklep ?

wybacz, ale do tworzenia tego pierwszego wystarczy czysta instalacja joomla! jeżeli już musisz czegoś użyć, wystarczy k2.

Gall Anonim
05-10-2011, 17:30
Akurat nie koniecznie, musisz przećwiczyć = przeklikać sklep = wszystko jest ok - zrobiłem Ci w witrynce = Main Menu = test sklep => tam Masz trzy różne kategorie i każda prowadzi do właściwego produktu - więc kwestia wprawy i znajomości tematu ale jest ok = reszta przez analogię do tego co zrobiłem.
Pzdr