PDA

Zobacz pełną wersję : komponent dodawania recenzji



Vobo
05-10-2011, 00:31
Witam,

Uprzedzam złośliwości nt. joomli 1.0. Mam serwis, którego nie przeniosę bez wykładania paru tysięcy. Do wszystkich mądrali- jak tak bardzo Wam przeszkadza j.1.0 to mi ją przenieście friko z forum przema itd.

Ok- do sedna. Chciałbym znaleźć komponent, który umożliwi użytkownikom wysyłanie artykułów o odpowiedniej formie. Coś na wzór ocen wykładowcę, ale nie będzie to ocenianie wykładowcy. Czyli w artykule/formularzu może podać imię i nazwisko/nazwę i ocenę za poszczególne kryterium.

Przykład końcowej formy:

nazwa produktu
kompatybilność ***
szybkość działania *****
cos innego ***
i cos jeszcze *****

Nie znalazlem czegoś takiego nawet pod 1.5. Może źle szukałem. Dzięki za pomoc :-)

zwiastun
05-10-2011, 00:53
Witam,

Uprzedzam złośliwości nt. joomli 1.0. Mam serwis, którego nie przeniosę bez wykładania paru tysięcy. Do wszystkich mądrali- jak tak bardzo Wam przeszkadza j.1.0 to mi ją przenieście friko z forum przema itd.


Jak sądzisz, co ten komentarz mówi o Tobie? o Twoim stosunku do tych, którzy być może chcieliby udzielić Ci pomocy?
Bo ja, na przykład, nie mam w takich przypadkach ochoty na żadne porady.

PeFik
05-10-2011, 08:36
Może źle szukałem. Owszem źle, bowiem w tym dziale jest kilka spełniających w/w wymagania: http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/ratings-a-reviews

neo_fox
05-10-2011, 08:42
Kosz jak dla mnie. W zasadzie nie powinno się udzielać pomocy samobójcom.

Ale mnie tak na marginesie rozbrajają tego typu posty; mam Windows 3.11 i muszę zainstalować natychmiast MS Office 2010.

nikszal
05-10-2011, 09:28
Do wszystkich mądrali- jak tak bardzo Wam przeszkadza j.1.0 to mi ją przenieście friko z forum przema itd.

Adam Słodowy napisał kiedyś książkę p.t. "Zrób to sam".


Ok- do sedna... PATRZ WYŻEJ !

TLo
05-10-2011, 09:49
Adam Słodowy napisał kiedyś książkę p.t. "Zrób to sam".

...albo z dziewczyną :D

Vobo
05-10-2011, 11:34
Cześć Alfy i Omegi,

Uprzedziłem, bo znam specyfikę tego forum. Nikt nie pomoże wprost. Nie każdy jest informatykiem czy programistą. Wy nie zaprojektujecie wieżowca, a ja nie potrafię programować czy przenosić jooomli/robić mostki do forum przema. Trochę obiektywizmu, komputer to nie wszystko.

Jedyny, który chciał pomóc to Pefik. Reszta ma się za lepszych, jak nie chcecie pomagać to nie odpisujcie, bo spammujecie.

@Pefik piszę w kategorii joomli 1.0, tam nie znajdę niczego mi przydatnego

---------- Post dodany o 11:34 ---------- Poprzedni post był o 11:32 ----------


Kosz jak dla mnie. W zasadzie nie powinno się udzielać pomocy samobójcom.

Ale mnie tak na marginesie rozbrajają tego typu posty; mam Windows 3.11 i muszę zainstalować natychmiast MS Office 2010. Zła logika, nie pytam o sobipro na j.1.0 tylko o komponent, który na pewno mógł istnieć, bo nie wymaga wiele.

nikszal
05-10-2011, 11:38
Pierwotnie użyłeś zwrotu "Do wszystkich mądrali" więc dalej projektuj swoje wieżowce, a nam pozwól skupić się na problemach ludzi kulturalnych.

Ps
Przeprosin nie zauważyłem, więc żegnaj...

Vobo
05-10-2011, 11:41
Czujesz się takim mądralą? :-)

To forum pomocy joomla czy kółko wzajemnej adoracji informatyków? Po co jest to forum skoro jest przecież extensions.joomla.org i google?

Prosiłem grzecznie, kulturalny człowieku, żebyś nie pisał jak nie umiesz odpowiedzieć.

palyga007
05-10-2011, 11:44
kółko wzajemnej adoracji.
Temat zamykam.