PDA

Zobacz pełną wersję : dziwne problemy



kruger25
05-10-2011, 18:48
witam mam problem ze swoja strona na joomla 1.5 przed doslownie godzina wszystko dzialalo ok teraz juz nie

http://tanie-porady-prawne.pl/ w menu poziomym w ofercie widac "podkategorie" w menu pionowym juz nie, przelecialem caly panel admina i nic,ogolnie teraz gdzie nie dodam jakies przykladowej podkategori dla wybranej pozycji w menu NIE WIDAC jej:(


a drugi problem to z polskimi znakami alias ......

pyziak
05-10-2011, 19:31
hmm podkategorie widać zarówno w menu poziomym jak i pionowym, ale nie działają linki w menu jednym i drugim : nasze-prawo-artykuly oraz wzory-pism , może używasz do prostych adresów sef404sh i to tam się namieszało ?

kruger25
05-10-2011, 23:24
hm a u mnie ich nie widac ,malo tego u dziewczyny na laptopie tez ich nie ma :) sef? nie nie,uzywam tylko "proste linki" mam tego artio sef ale jest wylaczony a wlasciwie go teraz odinstalowalem

---------- Post dodany o 21:24 ---------- Poprzedni post był o 20:44 ----------

w sumie wychodzi na to gdy usune gorne menu tzn pozycje z niego ,wtedy wszystko widze poprawnie podkategorie w menu po lewej, ale czemu? nieiwem;/ bo kopiuje cala zawartosc menu lewo do menu poziomego na gorze i sie krzaczy;/ why? a dokladnie gdy przerzuce zakladke "oferta z 2 podkategoriami" do menu na gorze;]