PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z galeriami na joomla 1.5.20



Edgecrusher
06-10-2011, 03:53
Witam serdecznie, robie strone na adresie tomaszs.cj.com.pl. stworzylem wlasna templatke, zainstalowalem joomle (zreszta tak jak zawsze) wszystko pieknie dziala, strona sie nie rozsypuje na innych przegladarkach,ale zeby nie bylo za dobrze nie dzialaja mi galeria. Moge kazda z nich zainstalowac, ale pojawiaja mi sie różne błędy np. Pagination Thumbnail Creation - wyłącone w Phoca Gallery lub Function imageRotate wyłączony a powinien byc włączony.

Reasumując jakiej galerii bym nie zainstalował a juz chyba probowalem z 5 to albo nie wyswietla mi zdjec, albo nie moze stworzyc folderu do miniatur. Same komponenty widze,ze dzialaja ale w miejscu zdjec czy tez ich miniatur pojawia sie szare pole z czerwonym X.

Jezeli macie Panowie jakies pomysly to prosze o pomoc, mnie osobiscie juz rece opadaja i chyba jest juz dla mnie za pozno bo powoli przestaje myslec...

Najlepiej to widac w zaklade piercing. tam pojawia sie blad

"Admiror Gallery cannot create thumbnails in /home/ftptomaszs/tomaszs.cj.com.pl/plugins/content/AdmirorGallery/thumbs/piercing/
Check folder permmisions!
Admiror Gallery: 3.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Windows XP
PHP:5.2.4-2ubuntu5.17"

Badzcie Panowie litościwi dla mnie i pomóżcie...

palyga007
06-10-2011, 07:30
magiczne "slowa" tego poranka to chmod i chown

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Edgecrusher
06-10-2011, 12:21
A moglby mi ktos napisac dokladnie co zrobic z tym fantem? Nietety te dwa terminy za duzo mi nie mowia...

zwiastun
06-10-2011, 12:31
na www.pomoc.joomla.pl w dziale Instalacje przeczytaj materiały o prawach dostępu

Edgecrusher
06-10-2011, 14:19
ok, dzieki Zwiastun za nakierownie. Jak bede mial problem bo przerobieniu materiałów jeżeli istnieje taka możliwość odezwe się do Ciebie na priv. Jeszcze raz dzieki za poświęcony czas :)