PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.7 i konfiguracja globalna?



errol
06-10-2011, 17:41
Witam,
mam problem z ustawieniami artykułów w 1.7. Napiszę jakiś artykuł i nie chcę, aby wyświetlały się przyciski nawigacji, kto udostępnił i kiedy i tym podobne defaultowe rzeczy. Zaznaczam UKRYJ po prawej stronie artykułu, ale nic to nie daje. Ctrl+F5 ani zmiana przeglądarki nie pomagają. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czemu to nie działa? I gdzie zmienia się konfigurację globalną tych rzeczy, tak aby każdy artykuł miał zaznaczone Globalne? Pamiętam że w starszych Joomlach była taka opcja...

Bazyl
06-10-2011, 17:45
Witaj,

Wydaje mi się, że akurat "to" działa tak samo jak w 1.5
Może wyswietlasz artykuł w innym widoku?

nikszal
06-10-2011, 17:54
mam problem z ustawieniami artykułów w 1.7. Napiszę jakiś artykuł i nie chcę, aby wyświetlały się przyciski nawigacji, kto udostępnił i kiedy i tym podobne defaultowe rzeczy. Zaznaczam UKRYJ po prawej stronie artykułu, ale nic to nie daje. Ctrl+F5 ani zmiana przeglądarki nie pomagają.

Wejdź w menu Artykuły. W prawej górnej części panelu masz Opcje. Przejrzyj wszystkie karty i wyłącz to, co dla Ciebie jest zbędne. Po samo możesz zrobić w konfiguracji linku do przeglądu artykułu/ów i na końcu w konfiguracji parametrów samego artykułu.

errol
06-10-2011, 18:00
bazyl, to nie to.
nikszal trafił w sedno! Dzięki Ci! :) Nie wpadł bym na to za milion lat... Ale najciemniej zawsze pod latarnią.