PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł



Mati_
06-10-2011, 23:41
Witam. W jaki sposób zrobić, aby jeden artykuł nie zmieniał swojego połołenia tylko był cały czas na samej górze.

Pozdrawiam

PeFik
06-10-2011, 23:43
może zamiast artkułu użyć moduł w tej pozycji - tam wkleić treść artykułu, proste i 100% skuteczne!

jest jeszcze inne wyjście, ale to dużo zabawy, chyba że chcesz za każdym razem ustalać ręcznie kolejność artykułów

Mati_
07-10-2011, 13:06
No rozumim, a jak mogę to zrobić za pomocą modułu ? Jeszcze trochę się gubię hehe :zagubiony:

nikszal
07-10-2011, 13:15
Nie potrzeba żadnych specjalnych zabiegów, aby konkretny artykuł umieścić na TOP-ie.
Ustaw wyświetlanie artykułów wg daty malejąco. W konkretnym artykule, który ma wisieć jako "jedynka" ustaw datę utworzenia i opublikowania na kilka miesięcy (lat) do przodu (np. 7 pażdziernika 2013 r.). Mimo doddawania kolejnych artykułów z bieżącą datą, ten jeden zawsze będzie wisiał na pierwszym miejscu.

PeFik
07-10-2011, 13:22
Fakt, @nikszal - nie pomyślałem :) proste i równie skuteczne, szczególnie dla osób początkujących.

Mati_
07-10-2011, 13:34
Ok datę zmieniłem, ale po wprowadzeniu nowego artykułu dalej spada w dół.. w jaki sposób ustawić artykuły malejąco ? możliwe, że to coś pomoże :)

Działa dzięki za pomoc :)

Gall Anonim
07-10-2011, 17:07
Wiesz co - wróć do tego co napisał @PeFik - wejdź w moduły => górny prawy róg => daj nowy => znajdź moduł własny html => wrzuć tekst artykułu => ustaw na pozycji powyżej artykułów => zazwyczaj banner 1 / banner 2 / top 1/ top 2. popróbuj - nie znam struktury Twojego szablonu.
Pzdr