PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z AllVideos pod Joomla 1.5.10



ecit
07-10-2011, 11:59
Witam,
zainstalowałem pod Joomla dodatek: AllVideos. Problem polega na tym, że nie działa tak jak powinien i w związku z tym mam kilka pytań:

1.

kiedy wpiszę: {mp3}nazwa pliku na serwerze{/mp3} << to nie działa, ale kiedy wpiszę: {mp3remote}http://adresstrony.pl/images/stories/audio/nazwa pliku.mp3{/mp3} << to takie rozwiązanie już działa. Dlaczego tak się dzieje?

2.

kiedy wpisuję: {youtube}kod filmu{/youtube} << to w niektórych sekcjach strony działa i wyświetlany jest film, a w innych nie - tylko pokazuje ten test: {youtube}kod filmu{/youtube} . Co może być przyczyną tego?

3.

jeśli już uda się wstawić w danej sekcji filmik z youtube, to pomimo, że: "{youtube}kod filmu{/youtube}" jest ustawione jako WYŚRODKOWANE, to filmik i tak znajduje się przy lewej krawędzi (tak jakby był ustawiony na "LEFT").

Proszę o pomoc w tej kwestii

nikszal
07-10-2011, 12:58
Konto masz od czterech dni. Powiedz mi jak udało ci się znaleźć i zainstalować Joomla 1.5.10, który był aktualny jakieś dwa lata temu?

PeFik
07-10-2011, 13:06
Allvideos - jaka wersja ?? Bo ostatnio wyszła nowa.

ecit
07-10-2011, 13:15
PeFik moja wersja to AllVideos 4.1. Nikszal konto mam od 4 dni ponieważ wcześniej ze wszystkim dawałem radę sam i jakoś udawało mi się rozwiązywać problemy z witryną. Strona na której teraz działam, nie była budowana i zakładana przeze mnie - przejąłem ją od niedawna - dlatego tym bardziej ciężko mi się połapać co i jak.

PeFik
07-10-2011, 13:19
przejąłem ją od niedawna - dlatego tym bardziej ciężko mi się połapać co i jak.
Ty miałeś x dni, my mamy kilka minut aby zgadnąć(!) co jest nie tak, czyż nie. Wiesz jak to jest, bez zaglądania pod maskę mogę ci tylko powiedzieć że stuka.

p.s.
Przejmujesz cudze witryny często, czy to chcący.

zwiastun
07-10-2011, 13:19
To zamiast instalować kolejne dodatki, zacznij od uaktualnienia podstawy. Od wydania 1.5.10 naprawiono dziesiątki usterek.