PDA

Zobacz pełną wersję : Newsy z kategorii tematami na forum (phpbb by przemo)



Raffael
27-11-2006, 14:47
Witam ;)

Szczęśliwy ze mnie posiadacz Joomla! 1.0.11 oraz phpbb by przemo 1.12.5.
Połączone są bardzo zgrabnym mostkiem, zassanym z joomlapl.com :)

Chciałbym aby newsy z kategorii były automatycznie zakładane przez jakiegoś bota na forum, w określonym pokoju.

Wiem, że istnieje taka możliwość w joomlaboard, natomiast nie wiem, czy ktoś był tak bystry i obmyślił takie cudo dla phpbb by przemo :>

Jeśli nie, to zostaje wyjście b. Awaryjne.
Przy pisaniu tekstu dodać pole, gdzie newsman wkleja linka z gotowym już (ręcznie założonym) tematem, a przegladającemu wyświetla się to jako: Skomentuj na forum, po kliknięciu przechodzi do tematu.

No tak, powymądrzałem się, a teraz pokornie czekam na jakąkolwiek formę pomocy :)

Dzięki! ;]

stone
27-11-2006, 23:43
Nie ma doładnie takie roziwązania, ale jest bot do komentarzy który przy pierwszym komentarzy zakłada temat na forum z cytowanym newsem. Może ci wystarczy:)

Raffael
27-11-2006, 23:54
Dzieki za odpowiedz :)

U mnie sytuacja wyglada tak, ze chce, by dyskusja toczyla sie wylacznie na forum, stad ten bot - mial zastapic komentarze pod newsami :)

Natomiast moglbys napisac jak sie nazywa, moze da sie go jakos ugryzc, pomeczyc i zmusic do wspolpracy :]

stone
27-11-2006, 23:57
bo jest w paczce którą ściągasz z pomostem. jp_comment
Ugryźć na pewno się da:)

Raffael
28-11-2006, 01:30
Faktycznie, nie zwróciłem uwagi :)

Sytuacja ma się tak:
Chciałem (marzyłem po cichu), żeby bot był inteligentny. Tj. zakładał temat z newsem tylko wtedy, kiedy piszący newsa tego chciał (myślałem o opcji: załóż temat przy pisaniu newsa). Tutaj sytuacja rozwiązuje się sama - >
Ukrywam komentarze dla userów i gości. Newsman orzeka czy news nadaje sie do dyskusji i jeśli tak to dodaje komentarz = zakłada temat.
Wszystko fantastycznie.
Tyle tylko, że w w tym momencie giosciom znika opcja komentarzy całkiem. A chciałem, żeby pod newsem było coś w stylu:
Skomentuj na forum (33 komentarze).
Po kliknięciu link przenosi do forum.

Jakiś trop? :>

stone
28-11-2006, 21:27
Musisz we własnym zakresie modyfikować, ja niestety nie mam obecnie czasu :(

mery_master
17-04-2007, 00:11
odświeżam, czy jest juz taka możliwość o jakiej pisze Raffael ?

stone
17-04-2007, 22:16
Przeniosłem temat aby mi nie umknął bo ma na celowniku aktualizację tego bota bo nie działa on do końca jak powinien. Ale ciężko powiedzieć mi kiedy to nastąpi

mery_master
18-04-2007, 00:43
oby jak najszybciej...3mam kciuki Stone :)