PDA

Zobacz pełną wersję : JOGADGETS-instalacja :(



feronek
27-11-2006, 18:12
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć tak po kolei - krok po kroku jak zainstalować Jogadets? Rozpakowałam zip. głównego i mam tam dwa zipy i readmy. Czytam readmy ale nie rozumiem :(
Wrzuciłam już jako dodatek Jogadets.zip i udało się. Ale co zrobić z tym drugim plikiem _jgfw_.zip???? Pomocy, proszę!!!

josh
27-11-2006, 19:49
folder _jgfw_ kopiujesz ftpem na serwer

polecam poczytac http://www.joomlapl.com/content/view/147/26/
pozdr

feronek
27-11-2006, 20:11
Hmm na serwer czyli do public.html czy do tego samego poziomu w ktorym jest public.html?No i co z tymi kodami, bo w readmy czytam, że trzeba gdzieś w CSS templatki cos wkleic tylko nie wiem czy na pewno, co i gdzie.Echhh :(

ADI666
27-11-2006, 20:12
cześć powiem tak jezeli to ci wystarczy to super jak pracujesz na krasnalu to sie do mnie odezwij
a wtedy ci wszystko napisze jak dla chłopa :D

magdaa
28-11-2006, 00:47
Hmm na serwer czyli do public.html czy do tego samego poziomu w ktorym jest public.html?... ciach

łopatologicznie:

1. bota instalujesz w botach,
2.folder _jgfw po rozpakowaniu wrzucasz na FTP, a gdzie ? to zależy, w jakiej strukturze masz umieszczoną joomlę:

- jeśli joomla mieści sie bezposrednio w public_html to folder o którym mowa wrzucasz do public_html,
- jeśli joomla mieści się na przykład w: public_html/moja joomla, to _jgfw wrzucasz do wyżej wskazanej ścieżki, czyli: public_hmtl/moja joomla/_jgfw

feronek
28-11-2006, 01:21
dzieki Magdaa i co dalej? Chodzi mi jedynie o odtwarzanie plików mp3. Już załadowałam je na serwer w lokacji _jgfw_/mp3/... i teraz muszę utworzyć playlist w xml? Muszę uzupełnić kod w xml? No i co później? Coś muszę wpisać do artykułów tylko co i jak?Echhh trudne to póki co :(

magdaa
28-11-2006, 02:05
po przeczytaniu tego artykułu (http://www.joomlapl.com/content/view/147/26/) nic nie będzie trudne.

feronek
28-11-2006, 16:59
analizuje od rana ten artykuł i nic mi nie wychodzi z moich prób :( Kurcze czy nie zna ktos jakiegos prostego w obsludze i instalacji komponentu do odtwarzania mp3?

feronek
28-11-2006, 18:09
:) Już sobie poradziłam - zainstalowałam inny komponent i działa :)

josh
29-11-2006, 00:31
to znaczy ze sobie jednak nie poradziles,

a skoro juz piszesz ze wszystko gra to moze bys napisal co znalazles prostego do mptrojek, moze komus czytajacemu ten watek pomozesz taka informacja

sam oczekujesz pomocy ale informacja juz sie nie chcesz podzielic, oj nieladnie

feronek
29-11-2006, 01:52
Cóż, zwykły odtwarzacz mp3player zrobiony we flashu - można go ściągnąć chyba na joomla.pl. Na tym forum też jest o nim mowa kilka krotnie - więc nie odkryłam Ameryki - chyba że dla siebie ;)