PDA

Zobacz pełną wersję : Która werjsa Artisteer do joomli 1.5



guzer
10-10-2011, 16:43
Witam

Chce kupic programik Artisteer ale dla joomli 1.5, która wersje mam wybrac?

Dzieki za pomoc

nikszal
10-10-2011, 17:27
Krótka odpowiedź - wersję najnowszą, bo Joomla 1.5 już nie jest rozwijany.

guzer
11-10-2011, 18:09
A czy w ogole ktos zna ten program? Słyszalem ze w stworzone templatki wgrywa sie kod licencji, który roboty mogą sprawdzić i pozycjonować w dziwny sposób ? Czy to prawda ?

Gall Anonim
11-10-2011, 18:12
A czemu Masz stracha - legalny program i spoko - a nie słyszałem jeszcze żeby adobe lub artisteer wpływały kodem na pozycjonowanie poza faktem że da się generator zidentyfikować?

nikszal
11-10-2011, 18:15
poza faktem że da się generator zidentyfikować?

oj da się, da, tylko trzeba wiedzieć gdzie go szukać
z resztą pozostawia trochę więcej śladów niż sama wersja generatora

Gall Anonim
11-10-2011, 18:31
@nikszal jak słowo daję, przecież nie ma większego problemu żeby n.p. w fotkach znaleźć kod adobe lub artisteera

nikszal
11-10-2011, 18:36
strona może być bez zdjęć, więc nic tam nie znajdziesz

natomiast sam kod z Artisteera jest na tyle charakterystyczny, że trudno go pomylić z innym szablonem

Gall Anonim
11-10-2011, 18:47
@nikszal - kod artisteera uległ dużej ewolucji od czasów ver 1 - co więcej - struktura templatki i słownictwo też się zmienia, nazwy pól itd - a co do grafik - wystarczy że któraś została użyta do tła, przycisku lub czegokolwiek innego i kod jest inny, ale to jakaś czcza polemika i nie bardzo wiem co chcesz nią wykazać.
Pzdr

nikszal
11-10-2011, 19:03
Kod się zmienia, ale nazwy klas są wciąż te same i charakterystyczne dla Artisteera zarówno dla pierwszej, raczkującej wersji programu jaki i ostatniej


<div class="art-post-inner">
<div class="art-postcontent">

Ja nie chcę niczego wykazać, to raczej Ty masz ambicje mieć tego, który ma ostatnie zdanie. Napisałem jedynie, że strona nie musi zawierać grafik (tła, menu, nagłówków modułów, logo...), bo można je zastąpić kolorami. Dyskusja zeszła to tory wersji programu "ukrytej" w kodzie, więc jeśli nawet ktoś pousuwa je to i tak po kodzie samego szablonu można dokładnie określić z której manufaktury on pochodzi. To tyle.

Gall Anonim
11-10-2011, 19:07
@nikszal =
Ja nie chcę niczego wykazać, to raczej Ty masz ambicje mieć tego, który ma ostatnie zdanie