PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem slidera



wwis67
10-10-2011, 23:22
Witam, na mojej stronie używam modułu DJ-Image Slider, który wyświetla zdjęcia z katalogu. Moduł jest ustawiony tak, żeby wyświetlał się tylko na stronie głównej. Problem polega na tym, że jeśli mam na głównej artykuł z przyciskiem "czytaj dalej", to po jego wciśnięciu artykuł się ładnie wyświetla, ale slider nie ładuje zdjęć. Tak naprawdę nie zależy mi na tym, żeby się wyświetlał tam ten slider, ale widoczne jest puste miejsce na slider i kółeczko tak jakby zdjęcia się ładowały. Tutaj http://www.biale-zagle.pl można podejrzeć jak to wygląda. Może ktoś może mi podpowiedzieć jak usunąć ten slider podczas oglądania reszty artykułu, albo ostatecznie niech się wyświetla, byle nie było tego pustego miejsca.

Karol99
11-10-2011, 10:31
jeśli mam na głównej artykuł z przyciskiem "czytaj dalej", to po jego wciśnięciu artykuł się ładnie wyświetla, ale slider nie ładuje zdjęć.

U mnie Twoje artykuły wyświetlają się z kompletnym sliderem - wszystkie zdjęcia są na swoim miejscu :)


Może ktoś może mi podpowiedzieć jak usunąć ten slider podczas oglądania reszty artykułu

To, na jakich stronach (dokładniej: po wywołaniu jakich pozycji menu) ma wyświetlać się moduł, możesz sobie ustawić na jego zapleczu: po lewej w dolnej części masz "Przypisz do pozycji menu".

Zapewne masz obecnie "Na wszystkich stronach", zmień na "Tylko na zaznaczonych stronach" i wybierz tę pozycję menu, która prowadzi na główna stronę.

Pzdr!

wwis67
11-10-2011, 10:45
Tak, po prostu posiedziałem do późna i doszedłem do tego że to problem z samym sliderem. Po wgraniu innego wszystko jest ok. W ustawieniach miałem ustawione wyświetlanie tylko na wybranych i zaznaczoną stronę główną. Po zainstalowaniu innego z tymi samymi ustawieniami jest ok.