PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis z jednym multi-użytkownikiem bez możliwości rejestracji i przypominania hasła



theudulf
13-10-2011, 16:44
Witam!

Szukam sposobu na zablokowanie możliwości rejestracji i odzyskiwania hasła na serwis przez użytkownika oraz potrzebuję stworzyć jednego multi-użytkownika, który umożliwia logowanie wielu użytkowników jednocześnie a jego login i hasło podaję ja. Chodzi o to żeby tylko wybrani klienci mieli możliwość ściągania zdjęć w wysokiej rozdzielczości po wcześniejszym zalogowaniu na stronie www.

Pozdrawiam :)

AndiC
13-10-2011, 16:50
W czym problem ?? Widać słabo szukałeś Wiki (http://wiki.joomla.pl/index.php/Nowicjusze) wydaje mi się że to miejsce będzie dla Ciebie odpowiednie.
Wszystko masz w standardzie, do ustawienia z PA

theudulf
13-10-2011, 17:00
Chodzi o to, że z zainstalowanym modem logowania nie ma możliwości usunięcia linku "rejestracja" "zapomniałem hasła" a jeśli ja zaloguję się w serwisie na danego użytkownika to już inna osoba się nie zaloguje a generalnie ma to działać że będzie jeden login i hasło dla np 20 ludzi którzy będą chcieli jednocześnie zalogować się do serwisu na to samo konto. Szukałem w wiki ale nie potrafię znaleźć odpowiedniego tematu bo sam temat użytkownicy na wiki nie posiada tych informacji. Może wpisuję nieodpowiedni tekst w wyszukiwarce?

AndiC
13-10-2011, 17:10
I nie dziwię się że takich informacji nie znalazłeś.
Napiszę to tak: nie da się zalogować na użytkownika który już jest zalogowany !!
Rozwiązujesz to w ten sposób że nadajesz im inne uprawnienia niż wszystkim pozostałym. Ale każdy musi mieć swój login, hasło mogą mieć takie samo.
Co do linku do rejestracji, zobacz sobie do "Konfiguracja" - "System"
Hmm, ale skoro innych użytkowników nie będzie, to po co zmieniać uprawnienia. Pozostaw ich na "zarejestrowanych".

PeFik
13-10-2011, 20:58
Docman + komponent płatności + J1.7

theudulf
13-10-2011, 22:04
Spoko dzięki za propozycje jak tylko je sprawdzę to dam znać jak mi poszło :)