PDA

Zobacz pełną wersję : IE nie widzi artykulu na portalu.



rebelradiator
13-10-2011, 17:08
Witam,
mam portal na joomli 1.5 od niedawna i staram sie sobie radzic, jak moge. Ale czasem mnie przerasta.
Usiluje umiescic artykul na portalu. Artykul nie jest dlugi, dodana tylko jedna grafika [logo] w formacie .jpeg badz .png.
Artykul jest "widzialny" dla wszystkich przegladarek, procz IE. Probowalem juz wszystkiego, przerabialem logo z .jpeg na .png - nic. Wywalilem logo i wrzucilem jako test tylko tekst - zadzialalo. Edyta + wgranie loga zniweczylo moj samozachwyt ponownie.
Nie byloby problemu, gdyby nie jeden maly szkopul - w UK 90% Angoli uzywa IE, a to wlasnie artykul dla nich.
Macie jakis pomysl?

pzdr

a_m
13-10-2011, 17:19
z worda tekst wklejasz? link do strony podaj

palyga007
13-10-2011, 17:19
Bez linka to ciężko.
W ciemno obstawiam wklejanie z Word'a.

AndiC
13-10-2011, 17:21
Tak, na początek najlepszym pomysłem jest pytanie: Gdzie link do strony ??
I w między czasie, wstaw tylko grafikę do tego artykułu, nic więcej.

P.S no to się znowu spóźniłem :)

rebelradiator
13-10-2011, 17:25
Dzieki za szybka odpowiedz. Ale okazalo sie, ze kombinacje skutkuja.
Piszac artykul skopiowalem czesc z innego dokumentu i - jak sadze - cos sie popierniczylo w kodzie, czy...whatever.
Zapisalem dokument word jako .rtf, skopiowalem, wrzucilem logo, zapisalem i zadzialalo. Stad przypuszczenia, ze musialo sie cos popierniczyc w "fazie produkcyjnej".
Anyway, dzieki za szybka odpowiedz. W zasadzie mozna usunac, albo zostawic dla n00bow, jak ja "kupa mieci".

Gall Anonim
13-10-2011, 19:48
@rebelradiator
na przyszłość => jeżeli wejdziesz w dodatki i ustawisz edytor na tryb pracy rozszerzony wówczas w pasku narzędziowym pojawi ci się ikona z literką W - worda = to jest narzędzie którego należy używać do wklejania dokumentów z word'a
Pzdr

rebelradiator
21-10-2011, 12:44
@Gall Anonim- wszystko byloby super, gdyby dalo sie zmienic wlasciwosci edytora. Mam ten: Editor - JCE 1.5.7.4 i nie ma nigdzie we wlasciwosciach mozxliwosci zmiany na tryb rozszerzony :/

pzdr

Gall Anonim
21-10-2011, 13:23
To może tak zaczniesz używać standardu, a nie niepotrzebnie kombinować = Edytor - TinyMCE 2.0
Nie po to tworzono te narzędzia.
(przełącz sobie domyślny)

AndiC
21-10-2011, 13:52
A JCE nie ma wklejania tekstu z Worda?
Wystarczy skonfigurować w profilu którego używasz.
Poszukaj dobrze ikonki, gdzieś z lewej strony.