PDA

Zobacz pełną wersję : Cirtex Hosting /CirtexHosting - opinie? ktos tego musi używać...



czesuav
13-10-2011, 19:04
hejj
poszukuje osob majacych jakies doswiadczenie z cirtex hosting.
Cirtex hosting ma ffmpeg i dobre ceny w ofercie :) stad moje pytanie.

Generalnie pytanie jest pproste, czy warto z nimi wspolpracowac, czy nie. NIestety na miedzynardowym forum Joomla nie wiele aktualnych opinii udalo mi się odnaleźć.

pozdr

Woyto
21-11-2011, 18:56
Czesuav (http://forum.joomla.pl/member.php?8578-czesuav) uważaj! Twój post jest z 10, mam nadzieję, że nie wykupiłeś u nich hostingu.
Ja to zrobiłem w sierpniu i od tamtego czasu do września mało z niego korzystałem. Od polowy września same problemy. Nie chce mi się opisywać wszystkich historii, powiem w skrócie, że jeżeli nie chcecie mieć problemów nie zbliżajcie się do nich. Mówię poważnie. Wpiszcie jeszcze do googla "cirtex hosting" a znajdziecie potwierdzenie moich słów.
Ja wykupiłem u nich serwery na 3 lata z 505 zniżką, chyba za jakieś 300 - 400 zł, dzisiaj wiem, że to po prostu stracone pieniądze i muszę wykupić nowy serwer.

Veno
21-11-2011, 19:08
jedyne co maja fajne... to kolorowy wyglad strony :) Pozatym spotkalem sie rowniez z samymi negatywnymi opiniami...

nikszal
21-11-2011, 19:13
Panowie - tanie mięso tylko psy jedzą i ta reguła zawsze się sprawdza.

Przed wyborem hostingodawcy zawsze w necie sprawdza się informacje o danym dostawcy. Jeśli zaczynacie swoją przygodę od tyłu, bo cena jest fajna, to się teraz męczcie.

Woyto
22-11-2011, 09:41
Nikszal, proponowałbym, żebyś ośmielony przez anonimowość Internetu nie nazywał nikogo psem jedzącym tanie mięso. Trochę kultury, chciałoby się powiedzieć.
Wracając do tematu, jeżeli poszukasz informacji o cirteksie w sieci, to o dziwo na dziesiątkach stron i w wielu rankingach Cirtex ma bardzo dobre recenzje i zajmuje wysokie miejsca. To prawda, że raczej jest łatwo odróżnić te prawdziwe od tych nieprawdziwych, pisanych chyba na zamówienie, ale to nie jest takie oczywiste, a gwiazdki mylą. Fora, takie jak to, też na wiele się zdają, czesuav wysłał swoje zapytanie 9 października i przez miesiąc nikt nie raczył mu odpowiedzieć. Może już niestety zdążył u nich ten hosting wykupić. Szkoda, że nie odpowiedziałeś mu wcześniej, może byś mu pomógł, zamiast wyśmiewać się z innych, wyskakując ni stąd ni zowąd, jak wątek zaczyna się rozwijać.

Pozdrawiam,

nikszal
22-11-2011, 09:55
Nikszal, proponowałbym, żebyś ośmielony przez anonimowość Internetu nie nazywał nikogo psem jedzącym tanie mięso. Trochę kultury, chciałoby się powiedzieć.
Gdzie dostrzegłeś jakąkolwiek sugestię, że użytkowników tanich hostingów przyrównałem do psów jedzących tanie mięso? Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie rób nikomu na przyszłość takich uwag. Nie raz byłem zmuszony do wyboru hostingodawcy i zawsze, kiedy trafiłem na tanią ofertę, to zapalała mi się lampka w głowie, bo nie jest możliwe aby hosting bez ograniczenia wielkości konta mógł kosztować grosze ze względu na stałe koszty. Hosting o takich parametrach i takiej cenie jest tym mięsem, a użytkownik wybierający go nie potrafi czytać między wierszami.


Szkoda, że nie odpowiedziałeś mu wcześniej, może byś mu pomógł, zamiast wyśmiewać się z innych, wyskakując ni stąd ni zowąd, jak wątek zaczyna się rozwijać.
Pozwolisz, że to ja będę wybierał sobie watki bez Twojego pozwolenia. Wczoraj pojawiła się odpowiedź, więc się dopisałem, ponieważ po zalogowaniu się zawsze korzystam z pozycji menu 'Nowości'. Wszystkie ostatnio dyskutowane wątki są na górze więc... Nie poluję na forum wyszukując to, co mnie interesuje, bo to strata czasu.

Bazyl
22-11-2011, 11:09
Witam,


Nikszal, proponowałbym, żebyś ośmielony przez anonimowość Internetu nie nazywał nikogo psem jedzącym tanie mięso.

Zupełnie nie wiem, skąd taki wniosek! I dalsze również!

Veno
22-11-2011, 12:05
Kolege Woyto po prostu ponioslo....