PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja pakietów joomla 1.5.23



alfzmelmack
14-10-2011, 19:57
Witam
Jestem tu nowicjuszem, takze proszę o wyrozumiałość.Przeczytałem artykuł jak instalować komponenty i żaden sposób mi nie działa.A więc tak:
- sciągam pakiet na dysk (strona testowa na lokalnym komputerze), wypakowuje go raz (pakiet jest spakowany podwojnie) wskazuje nastepnie w panelu administratora : rozszerzenia-instalator-instaluj z pakietu -przegladaj (wskazuje miejsce wypakowanego pakietu), nastepnie wczytaj plik i zainstaluj i otrzymuje nieznany typ archiwum
Prosze o pomoc, co robie nie tak

pyziak
14-10-2011, 20:19
podejrzewam że dane rozszerzenie nie jest do Joomla lub nie do danej wersji proponuje poprać z : http://extensions.joomla.org/

alfzmelmack
14-10-2011, 20:36
Zainstalowalem DJ-Image Slider udalo sie dopiero jak rozpakowalem to drugie archiwum i instalowalem z katalogu. Pytanie drugie :) czy wystarczy skopiwoac szablon do katalogu templates czy tez trzeba go instalowac?. Po skopiowaniu zamias gornego logo mam brak zdjecia, choc w index.php tego szablonu jest sciezka do pliku nie wczytuje go?

pyziak
14-10-2011, 20:40
Pytanie drugie REGULAMIN - to po pierwsze,
proponuje udać się na stronę www.wiki.joomla.pl do działu nowicjusze bo zauważam kompletny brak podstaw!