PDA

Zobacz pełną wersję : mod_custom problem z własnym kodem



Marcoo
15-10-2011, 12:09
Próbuję użyć modułu mod_custom wpisując do niego własny kod. Próbowałem z kodem wygenerowanym ze stronki z pogodą i z kodem generowanym z facebooka (moduł miał wyświetlać tzw. "like box"). W obu przypadkach próba zapisania modułu z wpisanym kodem kończyła się niepowodzeniem, tzn. nic się nie zapisywało. Po kliknięciu "zapisz" moduł pozostaje pusty. Może ktoś mnie naprowadzi w jakim kierunku szukać rozwiązania.

zwiastun
15-10-2011, 12:22
Poczytaj na www.wiki.joomla.pl w Ekranach pomocy na temat filtrowania kodu:
http://wiki.joomla.pl/index.php/Screen.content.15#Opcje_filtrowania_.28HTML.29

Marcoo
15-10-2011, 13:18
Czy te zmiany ustawień filtrowania dotyczą także zawartości modułów ? Bo te ustawienia są w zakładce "Artykuły- preferencje"

Gall Anonim
15-10-2011, 13:21
Czy te zmiany ustawień filtrowania dotyczą także zawartości modułów ? Bo te ustawienia są w zakładce "Artykuły- preferencje"
Tak
Natomiast ja mam pytanie: Joomla versja ?

Marcoo
15-10-2011, 13:24
Słusznie od tego należało zacząć. Wersja 1.5.14. Tak wiem, że nieświeża ale czy mimo to da się jakoś wkleić ten kod ?

Gall Anonim
15-10-2011, 13:29
A. Kod da się wkleić - aczkolwiek ja bym to zrobił modułem wpinacz i odpowiednio zestawioną ścieżką
B. Od czarta i jeszcze trochę jest box'ów FB na JED => więc może łatwiej i szybciej wrzucić gotowy moduł i tylko identyfikację konta na FB?
C. Ponadto spróbuj ewentualnie zainstalować moduł => typu => blank module (dostępne na JED) - lepiej obsługuje wszelkiego rodzaju skrypty
D. No i może jednak aktualizacja do 1.5.23 ?
Ale to wszystko do Twojej decyzji :-)