PDA

Zobacz pełną wersję : aiContactSafe i adres email



Robster
16-10-2011, 14:43
Cześć,

Mam problem ze skonfigurowaniem tego komponentu. Chciałbym, żeby wiadomość z formularza była wysyłana pod wpisany w formularzu adres, natomiast ciągle jest wysyłana pod domyślny adres Joomla! (mimo, że ta opcja jest wyłączona w profilu), a pole z email'em jest wysyłane jako część wiadomości.

Da się w ogóle coś takiego ustawić?

Pozdrawiam

palyga007
16-10-2011, 15:27
E tam.....

Przed chwilą pobrałem ten komponent, zainstalowałem i przestawiłem formularz aby wysłał mi wiadomość na WP i wysłał, następnie przestawiłem na gmail i też doszło :)

Hmm... sprawdziłem dla Joomla 1.7...

Robster
16-10-2011, 16:04
Ale miałeś te maile ustawione w parametrach konta użytkownika, czy były ustawione, jako input do wpisania email?

----
Acha i dla jasności. Nie chodzi o adres wpisany w ustawieniach profilu, tylko o pole Email w formularzu. Po prostu formularz ma być wysyłany pod rózne adresy, w zależności, kto jaki sobie tam wpisze.

----
@a_m no właśnie nie o to chodzi :)

a_m
16-10-2011, 16:08
aiContactSafe > profile > jakiś profil > adres email - wpisujesz adres lub kilka

palyga007
16-10-2011, 19:04
Po prostu formularz ma być wysyłany pod rózne adresy, w zależności, kto jaki sobie tam wpisze.

Chodzi Ci o zaznaczenie pola wyślij kopię do siebie i podany wtedy adres?

Robster
16-10-2011, 19:52
Nie :) Masz pole na email w formularzu i email ma dojść tylko pod wpisany adres.