PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po zainstalowaniu zOOm Media Gallery 251rc2_wk30_PL



rafkam
29-11-2006, 01:47
Witam
Otóż zainstalowalem komponent i niestety nie dziala prawidlowo. Gdzy wchodze w ustawienia otrzymuje
Błąd CGI

Określona aplikacja CGI nie zachowała się poprawnie i nie zwróciła pełnego zestawu nagłówków HTTP.

No i najwazniejsze nie moge stworzyc zadnej kategorii...

Help

rafkam
29-11-2006, 11:15
Rozwiązałem już sam - zainstalowalem lokalnie - a potem pliki baze i rekordy po kolei na serwer zgrałem
Śmiga że hey :)

rafkam
02-12-2006, 01:26
Rozwiązałem już sam - zainstalowalem lokalnie - a potem pliki baze i rekordy po kolei na serwer zgrałem
Śmiga że hey :)

A jednak ucieszylem sie na wyrost. Nie dzialaja pewne rzeczy - pliki multimedialne. Wczytuje je za pomoca panela - "przeciagnij i upusc" do wczytywania mediów.Pokazuje mi pasek wczytywania i na koniec ze tekst ze wszystko sie udalo.
Ale niestety tylko jest wpis w bazie i to z dodatkiem cyfy 1 po np costam.mpg 1 . A pliku nie widac. Co moze byc grane.
Jeszcze denerwujacy jest w tej zakladce pasek javy ktory kaze czekac cierpliwie....

Bardzo latwo zmienic lub usunac kategorie - przez przypadek - to tak na marginesie````

Java najnowsza zainstalowalem.

No i te nieszczesliwe czcionki polskie. przeistalowalem baze na Utf8 i to samo - moze w ktoryms pliku sie ustawia kodowanie? Wskazcie!

To chyba tyle byloby na ta chwile.

Pzdr