PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam modułu w formie tabeli która wysle maila po dodaniu rekordu



psyholex
17-10-2011, 15:57
Witam

Moduł który szukam powinien mieć dwie funkcjonalności.
1. Moduł w formie ala tabela. użytkownik może dodać jedną linijke tekstu według wzoru np. LP. DATA. TEMAT
admnistrator moze skasować wiersz lub wszystkie wpisy.

2. Po dodaniu wiersza będzie wysyłany email najlepiej do grupy osób.

Znalazłem moduł FABRIK, który spełnia punkt 1. ale nie widzę by była możliwość z wysłaniem w nim maila. No chyba że się myle

pomożecie ?
P.

zwiastun
17-10-2011, 16:17
Chyba się mylisz. Nawet bardzo. I nie dlatego, ze fabrik to nie moduł, ale komponent.

Moduł "ala tabela" to ładnie brzmi, ale na JED są raczej konkretne rozwiązania, bo trudno zaprojektować coś "ala niewiadomoco"
Najpierw musisz wymyślić, co dokładnie chcesz, a potem dopiero opisać. Prawdopodobnie w dziale "Zlecenia"

psyholex
17-10-2011, 20:13
Chyba się mylisz. Nawet bardzo. I nie dlatego, ze fabrik to nie moduł, ale komponent.

Moduł "ala tabela" to ładnie brzmi, ale na JED są raczej konkretne rozwiązania, bo trudno zaprojektować coś "ala niewiadomoco"
Najpierw musisz wymyślić, co dokładnie chcesz, a potem dopiero opisać. Prawdopodobnie w dziale "Zlecenia"

Racja pomyliłem się. Fabrik to komponent. Co do drugiej części twojej wypowiedzi to opisałem dokładnie co chce a nawet podałem pzykład, co prawda nie modułu a komponentu Fabrik.

Więc szukam modułu bądź nawet i lepiej komponentu dzięki któremu dam użytkownikowy możliwość dodania na mojej stronie jednego wiersza/linijki itp. w jakimś artykule (lub może robić to sam komponent tworząc odpowiednią strone/artykuł). Po utworzeniu przez użytkownika wiersza/linijki dostane powiadomienie na email o utworzeniu takiego rekordu. Czy są gotowe rozwiązania mające taką funkcje ??.

Opierając się na Komponencie Fabrik mogę utworzyć i udostępnić uzytkownikowi tabele do której będzie mógł wprowadzić jeden wiersz informacji ale nie widzę by była możliwość wysłania emaila. Oczywiście nie musi to być tabela. Może być to formularz z polami lub tym podobne gotowe rozwiązanie