PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager i link do wyników według pola



patrycju5z
18-10-2011, 08:03
Witam,
Projektuję serwis ogłoszeniowy dla swojej branży. Wybrałem AdsManager jako główny trzon serwisu. Mam z nim jeden problem. Mianowicie nie mogę wyświetlić ogłoszeń zawierających konretny fiedls.

Czy jest możliwość wyselekcjonowania wyników wyszukiwania do konretnego pola bez korzystania z wyszukiwarki. Chciałbym stworzyć linki do ogłoszeń zawierających te pole.

Pozdrawiam,
Patrcyjusz

patrycju5z
23-10-2011, 20:25
Może jaśniej opiszę problem.

Mam pole z wyborem województwa jako fields i chciałbym za pomoca linka wyświelić wszystkie ogloszenia z danego wojewodztwa.. I potrzebuję właśnie specyficznego adresu z tym polem. Czy może mi w tym pomoc?

roland51
27-10-2011, 01:02
Mam ten sam problem. Z tego co wiem w poprzednich wersjach można było dowolnie deeplinkować... W 2.6 żadnym sposobem nie udaje mi się tego osiągnąć po kryteriach wyszukiwania.
index.php?option=com_adsmanager&view=result&ad_Wojewodztwo=lubuskie - powinno działać, a nie działa. Ehh

patrycju5z
27-10-2011, 18:31
Mam ten sam problem. Z tego co wiem w poprzednich wersjach można było dowolnie deeplinkować... W 2.6 żadnym sposobem nie udaje mi się tego osiągnąć po kryteriach wyszukiwania.
index.php?option=com_adsmanager&view=result&ad_Wojewodztwo=lubuskie - powinno działać, a nie działa. Ehh

Jak wpisuje index.php?option=com_adsmanager&view=result&ad_region=1 gdzie ad_region to nazwa mojego pola wedlug tkorego wyszukuje, to znajduje mi ogloszenia z regionu 1 , ale jak wpisze 2 to nieznajduje mi niczego tylko zostaje na tej stronie z ktorej wyszukuje.
Moze ty znajdziesz jakis sposób...

roland51
28-10-2011, 19:12
Z tego co zdążyłem wybadać, link można odnieść tylko do catid i itemid... Niestety wszystko inne to czysty przypadek.. W tej wersji odpowiedzialny jest za to jakiś parser - router i ni huhu go zmusić do współpracy. Przeleciałem całą bazę i natrafiłem na specyficzna numerację pozycji dodawanych przez usera np. "malopolskie, 103". Próbowałem wszystkich kombinacji i nic... Znalazłem coś takiego: http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/jce-extensions/14181
Z tego co widać z tym płatnym dodatkiem można linkować wg kryteriów wyszukiwania i nie tylko. Jak na coś wpadniesz - daj cynk, bo dla mnie to sprawa dość priorytetowa. Może da się w nowej wersji Ads'a? Witki opadają...
Pozdrawiam!

patrycju5z
30-10-2011, 13:11
Znalazłem coś takiego: http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/jce-extensions/14181
Z tego co widać z tym płatnym dodatkiem można linkować wg kryteriów wyszukiwania i nie tylko.
Niestety ten dodatek do JCE nie oferuje utworzenia customizowanego linku do wyniku wyszukiwania po okreslonym polu.

Zamierzam za chwile przerobic ten dodatek http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/adsmanager-extensions/13642 na potrzeby okreslenia wojewodztwa polski. Moze cos sie da wymodzic - nie wiem.

---
edit: Ten komponent nie dziala na nowych wersja ads manager :/