PDA

Zobacz pełną wersję : Znaczniki artykulów się usuwają!



Chudy3321
18-10-2011, 11:41
Witam!

Jestem Administratorem na stronie www.słodkismok.pl (http://www.s%C5%82odkismok.pl)
Gdy napiszę artykuł, powiększam czcionkę pewnych tekstów, zmieniam kolor, niektóre teksty wyśrodkuję, a jeszcze inne podkreślę.

Niestety po publikacji artykułu, wszystkie podkreślenia, powiększenia itp. znikają i robi się jeden, nieczytelny tekst tzn. tak jak bym teraz napisał ten post w jednym ciągu.

Wersja Joomla 1.5.21
Tryb zgodności: 1.0

Nie mam dostępu do konfiguracji w PA ani dostępu do FTP.

Proszę o wypowiedzi osób, którym coś świta od czego to może być.

zwiastun
18-10-2011, 11:43
Dziś się zarejestrowałeś i zaczynasz od ustawiania ludzi na forum. Następnym razem skup się tylko na problemie.
Jesteś administratorem i nie masz dostępu do zaplecza? To kto ma?
Zwróć się do tego, co ma, niech Ci odpowiednio ustawi filtrowanie tekstów (w opcjach artykułów)

PeFik
18-10-2011, 13:00
Proszę o wypowiedzi osób, którym coś świta od czego to może być.
Mi świta tylko jedna myśl: Poszukaj sobie prywatnego korepetytora z Joomla , humorystycznie dodam, że najlepiej z latarką aby Cię oświecił. Albo wyjście ekonomiczne poszukać kursów organizowanych w większych miastach Polski.

Chudy3321
18-10-2011, 14:30
Napisałem to nie w złej intencji, zazwyczaj jest tak, że wypowiadają się osoby, które nie mają pojęcia o tym wszystkim.
Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam.

Mam dostęp taki:

+++ Witryna
- Panel Kontrolny
- Użytkownicy
- Media
- Wyloguj

+++ Menu
- Projektant Menu
- Menu w koszu
- mainmenu

+++ Artykuły
- Artykuły - wszystkie
- Artykuły w koszu
- Sekcje Artykułów
- Kategorie Artykułów
- Strona Startowa

+++ Komponenty
- Reklama
- Forum Kunnena
- Kontakty
- EasyBook
- eXtplorer
- JEvents
- Joompa
- JoomlaStats
- Spinacze RSS
- Sondy
- Wyszukiwanie
- UddelM
- Zakładki

+++ Rozszerzenia
- Instalator
- Moduły
- Dodatki

+++ Narzędzia
- Odblokuj wszystkie
- Pamięć podręczna
- Usuń przedawnione pilki

+++ Pomoc
- Pomoc Joomla
- Informacje o systemie

zwiastun
18-10-2011, 14:35
Więc masz dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. Napisałem już, co masz ustawić

Chudy3321
18-10-2011, 14:42
No wiem, z tym że niestety w "Artykuły" nie mam dostępu do "Opcje" jest tylko:

Przywróć, Archiwum, Publikuj, Nie publikuj, Przenieś, Kopiuj, Kosz, Zmień, Utwórz, Pomoc

No niestety, raczej nic nie zwojuje z tym filtrowaniem.
Wiem już jak to zrobić, ponieważ mam testową strone na joomlu i tam mam dostęp do wszystkiego.
Teraz tylko czekać aż prośby zostaną wysłuchane i Administrator udzieli pełnego dostępu.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

PeFik
18-10-2011, 14:59
A twój typ użytkownika jakie ma uprawnienia: Administrator, Super Administrator czy nikt ci nie ufa stąd masz Operatora ?


p.s.
Masz ikonę "Preferencje" -o tutaj administrator/index.php?option=com_content

Chudy3321
18-10-2011, 15:07
#
Nazwa własna
Grupa
Klient
Poprzednia obecność
Wyloguj


1
Kamil (http://slodkismok.smarthost.pl/administrator/index.php?option=com_users&task=edit&cid[]=241)

Administrator
administrator
0.0 godzin temu




Co do ufania to nie chodzi tutaj o to, jesteśmy klubem i ktoś musi ogarnąć stronę, a że tak powiem od tego roku główny Administrator który się tym zajmował śpi, a "góra" nie wiem czy nie może, czy im się nie chce aby przekazał te uprawnienia komuś żebyśmy mogli ogarnąć to wszystko.

Z takimi możliwościami jakie mamy teraz to nic nie zdziałamy, a chcielibyśmy bardzo ponieważ jest to jednak nasza wizytówka klubu.

PeFik
18-10-2011, 15:32
dlatego z uwagą przeczytaj raz jeszcze mojego posta z godziny 13