PDA

Zobacz pełną wersję : Czasowy dostęp użytkowników.



woju
29-11-2006, 11:55
Potrzebuję zrealizować możliwość czasowego dostępu użytkowników.
Użytkownikowi bedzię przypisana data do kiedy może mieć dostęp do serwisu na przypisanym poziomu dostępu. Po tej dacie tylko poziom public.

Może ktoś znalazł jakieś gotowe rozwiązanie.
Pozdrawiam. :)

woju
04-12-2006, 12:40
Witam.
Troszke czasu mineło przyklejam posta aby temat nie odzszedł w niepamięć.;)

stone
04-12-2006, 22:25
Niespotkałem się z takim rozwiązaniem, a skoro nie uzyskałeś odpowiedzie przez długi okres to chyba możesz niestety założyć że będzie to wymagało własnych zmian w kodzie

Rybik
05-12-2006, 00:33
to sie nazywa Account Expiration Control i sluzy do tego komponent ... AEC :D

woju
05-12-2006, 00:37
Dziękuję RYBIK. Zabieram sie za szukanie.
Pozdrawiam.

Rybik
05-12-2006, 01:16
w google wpisz AEC Joomla i bedzie od razu

woju
05-12-2006, 12:44
Witam Ponownie.
Komponent i moduł wygląda obiecująco.
Budzą moje wątpliwości 2 patche do kodu zródłowego ktore trzeba zrobić podczas instalacji.
No ale cóz może nic zlego sie nie stanie.

Rybik
05-12-2006, 13:08
moze nie dzialac lda Joomla z adminem PL, nie testuj na zywca bez backupu (tak jak to ja mam w zwyczaju :P )

woju
05-12-2006, 14:31
Zrobilem backup bazy i plikow.
I miales racje.

Teraz jak chcę dodać pozycję do dowolnego menu np mainmenu

To w wyborze typu mam
tooltip
tooltip
tooltip

stone
05-12-2006, 21:00
Ten błąd zgłaszało ostatnio też kilku użytkowników Joomli PL bez modyfikacji, nie wiemy co jest jeszcze przyczyną bo nie zawsze się pokazuje, ale jak już Ci się pokazało rozważ przejście na Joomlę z joomlap.com, tym bardziej ze tam nie modyfikowanych plików i patch będzie Ci działać, z tym że oczywiście panel będzie po angielsku

woju
07-12-2006, 21:38
Witam. Ponownie
Błąd o którym mówiłem wyżej nie jest związany z AEC
Błą zawarty jest w ostatniej instalce:
Joomla 1.0.11+Admin-pl
pobranej ze strony www.joomla.pl (http://www.joomla.pl).

To nie jest blad instalki tylko joomla w tej wersji nie współpracuje dobrze z PHP 5
z PHP4 jest ok.
Pozdrawiam.

woju
08-12-2006, 15:50
Rybik czy masz może polski lang do AEC jakbys mial bylbym wdzieczny :)

woju
23-12-2006, 00:16
Witam Ponownie.
A wiec do kompletu z AEC potrzebowalem rozszerzony formularz i zainstalowalem
Community Buildera
AEC 0.10.1
CB 1.0.2
mod_aec4cblogin

i niestety dodatkowe pola formularza nie chcą się czytać - i nie dziwne gdyż
autorzy projektu mówią ze na razie AEC w tej wersji nie wspolpracuje dobrze z CB w wersji jak wyzej. Natomiast piszą że nowa wersja AEC 0.10.2 juz bedzie grać niestety autorzy nie udostepniają jej jesczcze, ewnetualnie po wpłaceniu donata
w wys 25-50 euro. Więc pytanie czy już ktos kupowal u nich i czy wersja ta jest już na tyle stabilna że dobrze współpracuje z CB 1.0.2. chodzi mi o to czy nie pojawiają sie błedy w czytaniu pol formularzy oraz inne usterki.
Ewentualnie czy ktoś może coś grzebał w kodzie i wie jak wprowadzić poprawki aby te dwa komponenty wspołpracowały ze sobą na pierwszy rzut oka wydaje mi sie że błąd nie jest zbyt skomplikowany do naprawienia.

Pozdrawiam WOJU.

marco
03-05-2007, 20:27
Witam,
Pojawiają się coraz to nowe wersje tego komponentu, po zainstalowaniu aktualnej (0_12_3_48e3) wszystko wygląda bardzo obiecująco. Zabieram się do testów, mam jednak w związku z tym pytania:

- czy ktoś tego już z powodzeniem używa ?
- czy ktoś posiada polski lang do tego komponentu ewentualnie chciałby razem ze mną podjąć się tłumaczenia ?

dancone
28-10-2007, 01:39
Witam. Testuję obecnie wersję Account Expiration Control Component - Version 0.12.4.4 wraz z Joomla! 1.0.13 Stable
Na wstępie uprzedzam tych, którzy posiadają wersję Joomla 1.0.13 JIE iso czy UTF. Z tą wersją AEC NIE DZIAłA.
Moja instalacja "śmiga" z CB 1.1 oraz JACL.
Szczerze powiedziawszy, jestem zaskoczony (bardzo pozytywnie) interfejsem AEC, który jest przejrzysty. Niestety brak polskiego tłumaczenia może utrudnić obsługę osobom nie znającym j. angielskiego. Wszelkiego rodzaju problemy z , którymi spotkałem się wynikały z mojej niewiedzy o tym komponencie i złego skonfigurowania AEC.
Moje pytanie. Czy ktoś posiada polskie tłumaczenie do AEC? Proszę o informację.